Sayfa 13/36 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 285 madde; 97 - 104 arası.

Konu: ARASE - Doğu Aras Enerji Yatırımları A.Ş

çevirin bakalım hisseleri. bir taraftan diğer tarafa çevirip duruyorlar.

seninde vaktin doldu. çok sürmez gibi duruyorsun. iyice fulledin artık yol almak için.

3. Bilancoyu vereli 17 gun oldu diger hisseler temettusunu bile verdiler bu daha genelkurul yapacak 30 gun sonra ilk ceyrek bilanco gelecek basbagir anlatiyordu karin yuzde 50 temettu dagitacaz diye arzda aradim sordum calisma yapiyorlarmis guldum bu ramazan ayinda birsey derdim ya sabir

4. Olduda temettu vermedi o arzda yayinda beyan etti yuzde elli dagitacaz diye bu patronu dolandiricilik sahte beyandan dava acilirmi rezil olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Bütün borçlarını ödediğini beyan eden bir haber yayınladı kap tan...Bakalım nasıl tepki verecek...

6. Az önce bir haber düştü kar dağıtımı ile ilgili bakan varmi

Bu bir yatirim tavsiyesi degildir

7. Firmayi arayin millet temettuleri dagitti ilk ceyrek bilanco gelecek bunlar hala genelkurulla olur bu isler diyor e bi senmi akillisin bizde biliyoz 11 dolardan dolar 10 tl iken halka arz ettin suan 6 dolardan islem goruyon bari su temettuyu dagit e bre gafil patron

8. Şirketimizin %100 Bağlı Ortaklıklarından Aras Elektrik Perakende Satış A.Ş. ve Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. ile Halk Bankası arasında kredi çerçeve sözleşmeleri imzalanmıştır. Söz konusu sözleşmeler ile Aras Perakende Satış A.Ş. ‘ne 218 milyon TL kredi limiti; Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. 'ne 182 milyon TL kredi limiti tahsis edilmiştir.

Sayfa 13/36 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •