Sayfa 29/34 İlkİlk ... 192728293031 ... SonSon
Arama sonucu : 270 madde; 225 - 232 arası.

Konu: ARASE - Doğu Aras Enerji Yatırımları A.Ş

1. Açık olalım tahtada 3 5 kişi var. Biri ben...

Şirket çok ucuz GÖZÜKÜYOR.

Sadece borsada yeni ve nedense kimse ismini bile bilmiyor. Beni en çok tahtada tutan bu durum ( beklediğim gibi bir iki bilanço daha gelirse yeni gelenlerle daha çok yukarı gider).

Büyüme şirketine dönüşürse kaça katlar bilmem ama şirketle ilgili yeterince bilgiye ulaşamamak malesef çok üzücü.. Faaliyet raporlarının daha detaylı olması gerekiyor. Yatırımcı ilişkileri ile iletişim kurmaya çalışacağım...

Anladığım kadarıyla 3 5 kişi de mal var ve bunun maliyetini düşürmeye çalışıyorlar. Tahtanın sığ ve bilinmediğini düşünürsek mantıklı gözüküyor.

Ancak unuttukları şey; şirketin piyasa değerinin çok düşük olması sebebiyle sadece orta büyüklükteki bir yatırımcının tahtada alışa geçmesi durumunda sattıklarını daha yukarıdan yerine koymaya çalışacakları

2. Buralardan aşağı basarlarsa illaki alıcı çıkar...GYO değerlemelerine az kaldı ve enerji şirketi...Olmaz ki !...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. Aşağı basıp mal toplama grafiği...Bas bas bir yere kadar ama, alırız sıkıntı yok...

4. Gap kapandı.. Beklemiyordum..

5. İyi fırsat verdiler. Parası olup değerlendiren için gayet uygun seviyeler...Şirkete olan inancımı koruyorum...Sadece sayın tahtacı abilerimiz fazla agresif, 1.000 lot almaya bile gıcık oluyorlar...

6. İşte böyle gençlik, sıkarsın sıkarsın sonunda donuna kaçırırsın...

7. Sizi gidi nazlı çocuklar sizi...İşte böyle, siz de kazanın biz de. Hep bana rabbena olmaz ki !..

8. Mutlu noeller gençler...

Sayfa 29/34 İlkİlk ... 192728293031 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •