Sayfa 15/132 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 1053 madde; 113 - 120 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,108
    Blog Entries
    12

6.59 ve 6.31 önemli.. kullanmak isterse çok yakın takipte olacak..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

günlükler saldım çayıra, haftalıklar 10 numara.. hangisini kullanacak göreceğiz.. 7.24 üzeri güzel 7.15 altı üzeri
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

inler ve cınler maçı için toplandık.. cinlerin beraberlik gölü için 7 . 24 üzerine çıkması lazım.. top genelde inlerin sahasında olduğu için, cinlerin sahası bom boş..

Cinler gol attı... 7.66 üzeri kapanış güzel olur..

6.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Cinler gol attı... 7.66 üzeri kapanış güzel olur..
    Yine kimse yok 🤣

Düzeltme başlayınca herkes gelir .. Uzun vade taşıyanlar hariç

bu hafta bana kök söktürdü.. nasılsa 7.66 üzerinde kalır diye satmadım, elime yapıştı..
    parayı haftalıklara yatırdım... günlükler su koyverdi..

Sayfa 15/132 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •