Sayfa 120/128 İlkİlk ... 2070110118119120121122 ... SonSon
Arama sonucu : 1018 madde; 953 - 960 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

İran, İsrail'e saldırı başlattı
    İran, İsrail'in Şam'daki konsolosluk binasını bombalamasının ardından İHA'larla misilleme saldırısı başlattı. İran'dan yola çıkan İHA'ların hedeflenen bölgelere saatler sonra varması beklenirken İsrail ordusu, "Savunma sistemlerimiz hazır" açıklamasında bulundu.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. tamda istedikleri oldu sewimsizlerin 4lere gider artık.

bide yeniden değerleme yapsın
    pd/dd 0,3'lere insinn
    daha çok atlayan olur

bir türlü açıklayamadığı zararı bekliyoruz
    bakalım ne kadar ???

israil - iran tiyatrosu tek gösterim idi ! dün gece seyrettik eğlendik

7.47 altına birde 7.24 direncini ekleyıp bır senaryo çızeyım.. bu gün sessiz sedasız olumlu bir teknik gelişme gerçekleşti.. beyaz barlar rast gele çizildi...

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,088
    Blog Entries
    12
    Umarım sonrası olumlu olur Sn. Esozcan
    Bana da bilanço öncesi sosyal medya destekli klasik fiyat hareketleri gibi geliyor, bilanço sonrası belli olur.
    Ancak şu var ki günlükçüsüne kazandıracak

6. 6.30 destek ))))

Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    Umarım sonrası olumlu olur Sn. Esozcan
    Bana da bilanço öncesi sosyal medya destekli klasik fiyat hareketleri gibi geliyor, bilanço sonrası belli olur.
    Ancak şu var ki günlükçüsüne kazandıracak
    3-4 gündür dükkana uğramıyorum ama hareketlerini takip diyorum ve sıkıştırdıklarını da gözlemliyorum.. kim bu fıstık diye mi sıkıştırıyorlar.. yoksa biz bunu alıp götürelim diye mi sıkıştırıyorlar bilemedim..

haftalıklarında da olumlu bir sinyal oluştu ama hali hazırda günlüklere pek yansımadı.. son yazdığım 7.24 7.47 dirençlerini biraz daha yukarı çekip 7.28 7.54 olarak belirlemek sanırım daha olumlu olacak..

BKM den Çok Güzel Hareketler Bunlar... la la lay lom....

7.54 üzeri kapanış çok iyi 7.47 üzerinde kalması lazım.. 7.85 üzerinde bana susmak düşer..
    iyi çalışmalar ortak..

Sayfa 120/128 İlkİlk ... 2070110118119120121122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •