Sayfa 117/127 İlkİlk ... 1767107115116117118119 ... SonSon
Arama sonucu : 1013 madde; 929 - 936 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

Ankara - Düzce arası 2 sa. 33 dk. (236,1 km) Anadolu Otoyolu/O-4 üzerinden gidilebiliyormuş.. işin ilginç yanı bu yolu sadece
    ggüççük yatırımcılar kullanabiliyormuş...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

sn. esozcan büyük yatırımcı ifadesinin sonundaki anlamlı soru işareti ? ironiyi özetliyor

bir alt satırdaki bağlamı ile birlikte değerlendirildiğinde ise çok anlamlı kılıyor

ASLINDA bu hisseye uzun dönemdir emek veren biri olarak sizde genel kurula gelseniz ... ne güzel olur

daha anlamlı soruların olduğu güzel bir genel kurul olması herkesin faydasına !

hoş ben genel kurula kadar proje işi ile alakalı bazı kap haberlerinin gelebileceğini düşünüyorum...
     Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Ankara - Düzce arası 2 sa. 33 dk. (236,1 km) Anadolu Otoyolu/O-4 üzerinden gidilebiliyormuş.. işin ilginç yanı bu yolu sadece
    ggüççük yatırımcılar kullanabiliyormuş...

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bizim gibi büyük yatırımcılar kalmamış artık ?

bize artık hepten mal taşıyan kerizler olarak bakılıyor ! (ref. basralı)

bu yıl genel kurulda aynı miktarda hissemizle yerimizi alacağız (elimizde ki hisse miktarına inanmayan basralıyı da genel kurula bekliyoruz) tanışmış oluruz

artık seçimler de olmadığına göre bakalım yeni hikayeler olarak neler üretilmiş göreceğiz.
    yokk, daha çok
    "medyada ve genel kurulda şirket sahipleri tarafından bizzat yatırımcıya anlatılanlar"a inananlar
    daha doğru

bunun hesabını yatırımcımı sormalı SPK'mı !?

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

Sn Hayek, bana göre, uzun vadeli yatırımcı ile büyük yatırımcı arasında fark var.. sanırım bu fark, daha öncede bu formda bir sorun oldu..

birisine keriz olarak bakmak bana yakışmaz, dolaylı da olsa, bu durumun bana yakıştırılmaya çalışması, beni rahatsız eder.. bu nedenle alıntı yapmanız daha uygun olurdu..

kazancınız bol olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. son 2 yıl içinde beklentim olupta zarar ettiğim tek hisse budur

akfen gyo da yaptığımız yatırımın karşılığını şükür aldık, onunla bağlantılı diye burada da aldığımız pozisyon ise hüsran oldu

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

bu yıl genel kurulda aynı miktarda hissemizle yerimizi alacağız (elimizde ki hisse miktarına inanmayan basralıyı da genel kurula bekliyoruz) tanışmış oluruz

artık seçimler de olmadığına göre bakalım yeni hikayeler olarak neler üretilmiş göreceğiz.
    sınırsız ihtimal var..sınırsız..

ben çok eskiyim çok ciddi emek verdim ve başıma en kötüsü geldi bu tahtada..

siz emek vermediniz bana göre ve gk tutanaklarında en fazla lotu olanı başa yazıyorlar imiş ve siz en başta imişiniz..

nasıl ve nerden ögrendiğimi hatırlamıyorum bunu..

dediğiğniz doğru imiş anladıgım kadarıyla..

ama bir ara şirketi almaktan bahsetmiştiniz o bana abartı geldi..

gel gelelim ben malı taşıyana keriz demedim.. dedim ki bir kısmı ile trade edilmeli...

önce OŞ belasına maruz kaldık sonra deprem...

ikisinde de korkunç marjlar oluştu..

son olarak aralıkta borsayı piyasa verirken bizim içimizden geçti kahpeler..

neyse..herkes bildiğini yapsın..

ben gk ya gelirsem kesin kendimi tutamam arıza çıkartırım ve sıkıntı olur...

dediğim gibi ben yıllarımı verdim ama siz serbest piyasa deyip aldınız..

bu paçozu bence piyasa yenecek ama bakalım ....

uzun zamandır yazmıyordum...

şimdiden herkese iyi bayramlar..

sn. basralı

toplam 25 kişi x 1,5 milyon lot hisse

hakim hissedar olmak zor değil

ama burada şartlar değişti

neyse

genel kurula siz, sn. zeplin ve sn. koray
    mutlaka katılmalı

hem tanışmış oluruz hem verimli bir genel kurul olur

bu arada hakim hissedar olma konusunda başkaları var gibi, yakında kokusu ortaya çıkar.. bu da not olarak dursun burada

borsadaki diğer şirketler ile kıyaslayın bu çapta bir şirketin 35 milyon usd den işlem görmesi komik... burada hiç küçük düşünmedim ve gerekirse 2-3 yıl daha hisseleri taşırım.

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. basralı

toplam 25 kişi x 1,5 milyon lot hisse

hakim hissedar olmak zor değil

ama burada şartlar değişti

neyse

genel kurula siz, sn. zeplin ve sn. koray
    mutlaka katılmalı

hem tanışmış oluruz hem verimli bir genel kurul olur

bu arada hakim hissedar olma konusunda başkaları var gibi, yakında kokusu ortaya çıkar.. bu da not olarak dursun burada

borsadaki diğer şirketler ile kıyaslayın bu çapta bir şirketin 35 milyon usd den işlem görmesi komik... burada hiç küçük düşünmedim ve gerekirse 2-3 yıl daha hisseleri taşırım.

tavana kadar 300 bin lot ))) bügün..

1 milyar dolarınız varsa neden olmasın...hesabınız da eksik kalan bu kısım ))

ama imtiyazlı hisse muhabbeti oldugu sürece maalesef bizi öperler..

Sayfa 117/127 İlkİlk ... 1767107115116117118119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •