Sayfa 116/127 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon
Arama sonucu : 1013 madde; 921 - 928 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

Alıntı Originally Posted by Zeplin Yazıyı Oku
    yoğun bakımlık olmuş
    sn zeplin artık ortağız, nöbetleşe, bakacağız.. yoğun bakımdan servise çıkabilmesi için 7.05 üzerine çıkması lazım..
    bütün sarışın hemşireleri servise yönlendirdim.. imam saat 6.60 tan sonra gelirmiş... eğer yukarı tepki verirse ne ala yoksa imam gelmeden ben kaçarım..

günlüklerde bir dip çalışması yaptı.. kıyamadım dükkan açtım.. eğer her şeye rağmen iyileşmez ise hep baraber Baş hekim Sn Basralıya gideceğiz..

kazancınız bol ve daim olsun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

PENGD ya ilk mesajım sanırım 1.50 - 1.70 aralığındaydı.. o zaman da can dostlar, sn Koray ve sn Basralı buralardaydı.. gürültüsü patırtısı olmayan huzurlu bir sayfaydı ve bu sayfaya yazmak bana keyif verirdi.. malsız çulsuz olduğum zaman bile 1-2 satır yazardım... bu sıralar daha sık yazmamın nedeni 2 uyumsuz indikatörü neler yapacağı..

aşağıdaki grafikte, düşüşe de, yükselişe de çokta net bir tepki vermeyen ve yatayda kalmayı tercih eden bir kahve var.. kahve, roza ve turkuazı yukarı yönlü kesecekken (ve otobana çıkacakken) birileri frene basmıs.. sonrasında da yatay ve aşağı yönlü bir hareket gelmiş.. ancak roza ve turkuaz yatayda kalarak otoban beklentisini canlı tutmuş.. bu kesinlikle bir yükselişi hazırlığı ve şeklinde yorumlanmamalı...pala, bu süreci yukarı veya aşağı bir şekilde gerçekleştirebilir.. ama roza ve turkuaz birlikte yukarı çapraz atıp kahvede onları kesmeye giderse bilin ki Stefano Di Filippo - Dasha Chesnokova Cha Cha Cha yapıyor..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    sn zeplin artık ortağız, nöbetleşe, bakacağız.. yoğun bakımdan servise çıkabilmesi için 7.05 üzerine çıkması lazım..

bütün sarışın hemşireleri servise yönlendirdim.. imam saat 6.60 tan sonra gelirmiş... eğer yukarı tepki verirse ne ala yoksa imam gelmeden ben kaçarım..
    Hoş geldiniz Sn. Esozcan, umarım kazanırız
    Emekleriniz için teşekkürler

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    imam saat 6.60 tan sonra gelirmiş...
    Kırk yılın başı bir mal aldık, o da imama denk geldi.. saat 6.60 ta açılan dükkan saat 6.94 ve 6.55 te kapanmıştır..
    aylık kapanış 6.42 üzeri olması güzel olur

5.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Kırk yılın başı bir mal aldık, o da imama denk geldi.. saat 6.60 ta açılan dükkan saat 6.94 ve 6.55 te kapanmıştır..
    aylık kapanış 6.42 üzeri olması güzel olur
    Thy varken ne işin var

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    Thy varken ne işin var

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    haklısın.. çok kısa da girip çıktığım bir yer.. F1 Pisti gibi.. 19- 21 oradaydım.. deneme turu atım..pol pozisyonunu Max Verstappen alınca çıktım..

ayın 24 ünde pengd ile tur atayım dedim motor arızası verdi..

bizim gibi büyük yatırımcılar kalmamış artık ?

bize artık hepten mal taşıyan kerizler olarak bakılıyor ! (ref. basralı)

bu yıl genel kurulda aynı miktarda hissemizle yerimizi alacağız (elimizde ki hisse miktarına inanmayan basralıyı da genel kurula bekliyoruz) tanışmış oluruz

artık seçimler de olmadığına göre bakalım yeni hikayeler olarak neler üretilmiş göreceğiz.

Sayfa 116/127 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •