Sayfa 61/128 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 1018 madde; 481 - 488 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

1. Eyvallah! Bilmukabele...

2. 2021 yılı haziran başından bu yana kümülatif enflasyon %141
    Türkçesi
    100 liralık mal 241 Lira
    ÜFE'ye göre 100 liralık mal 316 Lira

herşeyin süper olduğu ihracatçı penguen ne yapmış!
    yatırım yapmış mı ?
    yaptığı kar kar mı ?

şöylede bir şey var
    işaretli bölüm Oğuzhan Şahinkaya'nın alıma başlayıp sattığı bölüm.
    Başka bir değişle OŞ olmasaydı böyle bir zirvede yoktu.

Eee o zaman turan beyin medyadaki saçmalıkları
    orhan beyin toplantıdaki esintileri ne ayak ?

3. Öncelikle herkese iyi bayramlar, bende sayın hayek gibi hissenin buralarda kalmayacağına inanlardanim,gerek Bursa'daki arazi gerekse 0 ithalat girdisi ile yüksek ihracat ile bilançodaki karlılık oranının artış göstermesi ile iyi olacağı beklentimi koruyorum her ne kadar borsa zirvede dolaşırken bu pengd nin 6 lira üzerine atmamış olmasına rağmen,bu hisse Aralık ayında 9,60 idi şubat ayında 8,20 deydi daha sonra Oğuzhan Şahinkaya nin gubrf temerrute düşüp elindeki hisseleri satması arkasından ülkemizi yasa boğan deprem felaketi ile hissemiz çok düştü inşallah önce aralıktaki zirvesi daha sonra da çift haneli rakamları bu yıl içerisinde görürüz hissemiz 3 temmuz pazartesiden itibaren yıldız pazarda işlem görmeye başlayacak umarım hissede ki bu ucuzluğu görenler,beklentisini bilenler yatırım yapar ve hissemiz kısır döngüden kurtulur.Basta sayın hayek hocam olmak üzere bu sayfada şirket hakkında analiz paylaşan ve yatırımci olan herkese sabrinin mukefatini almasini dilerim.

4. Temmuz ayı yeni değerler 😉
    Son düzenleme : basralı; 30-06-2023 saat: 14:47. Sebep: Vazgeçmek

Alıntı Originally Posted by basralı Yazıyı Oku
    abi oluşturdugun grafik detayları nelerdir ????????

ben haftalık ve aylık kapanış görüp diger vadede destek dirence göre hareket ediyorum..
    Svg Basralı bu grafiğin basit kuralı sarı kırmızı üzerine çıkar ve ilk al gelir.. sonrasında turkuaz da rozaya katılır ve güçlenir.. bu ikiliye murdumda katıldımı 3 renk birleşimi ile daha da güçlenir.. sarı kırmızı altına düştümü dengeler bozulmaya başlar.. daha çok 30 ve 60 dakıkalıklarda kullanıyorum..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Svg Basralı bu grafiğin basit kuralı sarı kırmızı üzerine çıkar ve ilk al gelir.. sonrasında turkuaz da rozaya katılır ve güçlenir.. bu ikiliye murdumda katıldımı 3 renk birleşimi ile daha da güçlenir.. sarı kırmızı altına düştümü dengeler bozulmaya başlar.. daha çok 30 ve 60 dakıkalıklarda kullanıyorum..
    eywallah abi..ATR bazlı sanırsam..

bende haftalık & aylık range bakıyorum..özellikle aylık..

7. Biraz daha hacimlenmesi gerekiyor, yatırımcı çekmesi lazım,bist yükselişi yan hisselerde ağırlığını hissetmedi, en büyük hikayesi olan 0 ithalat ve yüksek ihracat beklentisi ile sırasının geleceğini düşünüyorum, bistte ihracat oranları yüksek olan vesbe, vestel, arçelik vs gibi hisseler son 10 borsa gününde bilanço ve karlılık beklentisi ile iyi primlendi ve de hareketlerine devam ediyor illaki sıra gıdalara da gelecektir diye düşünüyorum Bursadaki arazi ile ilgili gelişmelerde kap bildiriminede yansırsa buralarda bu fiyatlarda kalmaz diye umuyorum.6 aylık bilanço tarihleri muhtemelen önümüzdeki hafta açıklanır, sabrın sonu selamete çıkması temennisyle...(YTD)

Alıntı Originally Posted by basralı Yazıyı Oku
    eywallah abi..ATR bazlı sanırsam..

bende haftalık & aylık range bakıyorum..özellikle aylık..
    ATR bazlı yeşil diyor ki ben sana direnç oldum.. bar, kim takar 5.91 diyor... aşağıda 3 renk gene bir araya gelip tekrar güçlü olduklarını belirtiyor.. ma aile leylak üzerine çıkıp gezmeye başlarlarsa bana susmak düşecek..
    kazancın bol ve daim olsun...

Son düzenleme : esozcan; 03-07-2023 saat: 17:35.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 61/128 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •