Sayfa 19/121 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 967 madde; 145 - 152 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Başkan televizyona çıktı borcumuz yok dedi temettü bile verebiliriz dedi insanlar bu sözler üzerine penguen gıdaya yatırım yaptılar ama geri dönüşümü korkunç oldu 193 milyon lira borç yok bankadan alınan Kredi imiş de yok stoklardan satışlardan bu krediler ödenecek de kötü b**** gıda şirketleri bire 10 yaptı yayla gıda bile 34 lira ne iş yapıyorsunuz siz bir tane Almanya'ya iş yapmışsınız hala onun kaymağını yiyorsunuz ama maalesef yatırımcı penguen gıdanın zehrini her gün yiyor speklerin elinde oyuncak olan penguen gıda bu hali gerçekten hiç yakışmıyor size şirket yönetimini şiddetle kınıyorum

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayın duayen grand bende kınıyorum.
    Borcu yoksa borç verelim.
    Ne zehri yılanmı akrep zehirimi.
    Penguen etimi satıyor bu .?
    Kestane kebap acele cevap bekliyorum
    Sayın duayen Grant y.t.d

potansiyeli yüksek görünen bir şirket

bilanço satış o bu çok önemli değil şahsım adına

bursa'da ki arsa için ruhsat işi yakında sonuçlanırsa hızlı bir atak olabilir

şimdilik takipte kaldım

pozisyon için alım fırsatı olacaktır

3. bence penguen çok iyi olacaktır.

4. Tavan tavan gidecek 90 lira olacakmış mış m ış

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. nedir bunun hali geçenlerde gidecekmiş gibi yaptı ???
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,954
     Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    nedir bunun hali geçenlerde gidecekmiş gibi yaptı ???
    Sevgili palmet, Sn. Hayek buraya baktığına göre kıymete değer bişi var. Var olmasına da patron beyler bize ucundan kıyısından yedirir mi ? Asıl cevaplanması gereken soru o bence. Yoksa senelerce bedelli medelli milletin belini büküp kündeye getirdi. Artık haşmetmeaplarının keyfi olurda bize de kırıntı falan gibi düşünmek lazım
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

7.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Sevgili palmet, Sn. Hayek buraya baktığına göre kıymete değer bişi var. Var olmasına da patron beyler bize ucundan kıyısından yedirir mi ? Asıl cevaplanması gereken soru o bence. Yoksa senelerce bedelli medelli milletin belini büküp kündeye getirdi. Artık haşmetmeaplarının keyfi olurda bize de kırıntı falan gibi düşünmek lazım
    gıda stratejik öneme sahip oldu, bu işler artık baskılamaylada olmuyor..yılların pengd sı artık ultra vitese geçmeli
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

penguen gıda konusundaki olumlu düşüncelerimi fazlası ile koruyorum.

sadece nilüfer de anlaşması yapılan arsanın değerine odaklanmak lazım.

orada gelir paylaşımı yöntemi ile yapılacak olan proje başladığında herşey çok değişecektir diye düşünüyorum. Bu piyasa değeri bedava kalacaktır.[Penguen Gıda : 142.500 m2]
    https://www.olay.com.tr/yazar/mustaf...geliyor-916924
    https://www.akfengyo.com.tr/tr/hakki...ometre-taslari

Sayfa 19/121 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •