Sayfa 108/127 İlkİlk ... 85898106107108109110118 ... SonSon
Arama sonucu : 1013 madde; 857 - 864 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

Svg Basralı, çizmek bizden haber vermek senden.... senin haberin olmadan burada kuş uçmaz...(ben bazen takip edemiyorum)
    kazancın bol ve daim olsun... kendine iyi bak..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Svg Basralı, çizmek bizden haber vermek senden.... senin haberin olmadan burada kuş uçmaz...(ben bazen takip edemiyorum)
    kazancın bol ve daim olsun... kendine iyi bak..

Eywallah abi 🐧🐧🐧🐧🐧🔥🐧🐧🐧🐧🐧

3.  Alıntı Originally Posted by basralı Yazıyı Oku
    Haftalık analiz ;

6.88/7.54 en düşük ve en yüksek geçen hafta..

Ortada 7.13
    7.21 ve 7.29

Bu rakamlar yatay ..

İzleyelim bakalım ..

Bakalım bu rakamların dışına çıkacak mı ????
    Haftalık pivotal bölge 7.13 / 7.21 / 7.29

Alıntı Originally Posted by basralı Yazıyı Oku
    Eywallah abi ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿ ½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½
    eyvallah güzel kardeşim..pengd sana, sayamayacağın kadar çok para kazandırsın..

bu arada malsız çulsuz değilim.. az da olsa ilk partiyi az evvel elime tutuşturmuşlar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    eyvallah güzel kardeşim..pengd sana, sayamayacağın kadar çok para kazandırsın..

bu arada malsız çulsuz değilim.. az da olsa ilk partiyi az evvel elime tutuşturmuşlar..
    Ben bugün malsiz kaldım Ath şekilde.
    İlk kar alıp %20 satacağım dediğim yerde %100 vermişim
    Bu topikte ne işim var onuda bilmiyorum

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    Ben bugün malsiz kaldım Ath şekilde.
    İlk kar alıp %20 satacağım dediğim yerde %100 vermişim
    Bu topikte ne işim var onuda bilmiyorum

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    sn Alonewolf; topik mevlana kapısı, her zaman herkese açık...

teknik analizde görmedim ama izlediğin bir belgeselde penguenlerin ısınma şekli çok ilgimi çekti..bir küme oluşturan penguenler kısa adımlar ve uzun bir zaman aralığına yayılan bir hareket ile en dıştaki en içe, en içteki en dışa hareket ederlermiş.. tıpkı insanlar gibi düzenli ve adilce..

bu arada seans sonu ilgimi çeken bir olumsuzluğu da yazayım.. bu gün üzerinde kaldığı sürece yukarı olasılığını aktif tutan(beyaz) 7.20 altı kapanış yaptı.. kirli sarı ve kalın turkuaz yukarı çapraz attı ve beyaza, artık senin hükmün kalmadı yukarı devam edeceksen belirlediğimiz dirençleri geçmek zorundasın mesajı verdi .. bu hareket ile yukarı olasığı azalır ve aşağıdaki dikdörtgen bölgeler aktıf hale gelir.. 7.35 üzeri 2 kapanışta ise bu yorum çöp olur.. iyi çalışmalar..

Sayfa 108/127 İlkİlk ... 85898106107108109110118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •