Sayfa 115/127 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon
Arama sonucu : 1013 madde; 913 - 920 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

CRLN '' hop dedik '' dedi... 9394.20 şimdilik otobana çıkış gişesi.. eğer geçilirse hız yapmak serbest..

yine malsız çulsuz aşağıdaki senaryoyu bekliyorum.. zaman belli değil, ama bu durağa otobüs gelmez ise, bir taksi çevireceğim..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. Buy and hold )))

al ve tut )))

iyi tut kaçmasın )))

piyasanın kerizi bitmez....

3.  Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    Portfoyu boşalttım 10.50- 10.20 araliginda. sadece halka arz hisselerim kaldı. 1 2 gün tatil yapıp, fırsatları nakitte bekleyeceğim.
    9

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    11 Eylül 2023 10.50
    21 Mart 2024 6.66

Yazık vallahi böyle şirketler, patronlar saygın iş adamı diye ortalarda dolaşırlar.

Artık 4 e düşse bile yüzüne bakmam. Thy gibi hisseler varken.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. ...............

pengd yı bu gün kötü dövdüler...yarın yaralarını sarmalı..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

şimdi benim tam anlamadığım nokta faiz kararı gelince vakıf yatırımdan işlem yapan arkadaş niye devre kesici de tabana kadar satış gönderir. 6.30 a kadar

neyin kafası ?

ne oldu 500 baz politika faizi artınca bizim turşulara bişey mi oldu ? reçeller şekerlendimi !

Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    11 senedir yatırımcısıyım ama şimdiye kadar bir faydasını görmedim kaknemin,
    sırf inattan mirasıma bırakacağım.

Aslında SPK yatırımcıya sahip çıksa, bu ve bunun gibi cingözleri borsada barındırmasa
    svg ORTAĞIM, umarım bundan sonrası için faydasını görürsün..

kazancın bol ve daim olsun...

8.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    pengd yı bu gün kötü dövdüler...yarın yaralarını sarmalı..
    yoğun bakımlık olmuş

Sayfa 115/127 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •