Sayfa 118/127 İlkİlk ... 1868108116117118119120 ... SonSon
Arama sonucu : 1014 madde; 937 - 944 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

o zaman asıl soru şu ? bu dışarıda 120-130 milyon lot hisse nerde ..

çünkü aylardır bakıyorsunuz toplasan 8-10 milyon lot hisse dönmüyor ! o da OŞ hisseleri idi... neyseki o da artık s...r olup gitti

ağzımı bozuyorum kusura bakılmasın ama sadece 2023 yılında 2 kere tahtayı mahvetti... kendi saçmasapan kredi pozları nedeniyle

Alıntı Originally Posted by basralı Yazıyı Oku
    tavana kadar 300 bin lot ))) bügün..

ama imtiyazlı hisse muhabbeti oldugu sürece maalesef bizi öperler..

2. Konuya aradan dahil oldum kusura bakmayın
    işlerim müsaade ederse gelmek isterim.

Diğer taraftan
    zamanında BAGFS'ta yaşanmış örneğini bilen biri olarak
    bahsettiğiniz meblağları taşıyorsanız hissenin hiç bir yere gideceğini sanmıyorum, maalesef

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    toplam 25 kişi x 1,5 milyon lot hisse

hakim hissedar olmak zor değil

ama burada şartlar değişti

neyse

genel kurula siz, sn. zeplin ve sn. koray
    mutlaka katılmalı

hayır sn. zeplin, bu rakamlar şirketin hakim hissedarı olmanın çok zor olmadığını anlatmak için. basralı ile aramızdaki konuşmadan ibarettir.

benim taşıdığım hisse zaten 1 yıldır aynı değişmedi... adedi de belli ve çok daha uzun süre taşımayı planlıyorum...

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Ankara - Düzce
    bu gün senetlerin uzun vadelerini incelerken dikkatimi çekti.. görmesini umduğum Amasya 05 - 81 Düzce desteğini sehven Ankara 06 - 81 Düzce olarak yazmışım.. 6.60 altında kaldığı sürece 5..81 desteğini görmesi içi 1-2 hafta gibi bir süreye ihtiyaç duyabilir.. eğer hareketi yükseliş yönünde kullanacaksa 7.53 8.19 dirençlerinin geçilmesi gerekebilir.

malsız çulsuz 5.81 desteğini beklerken olası yükselişin ilk adımı 7.02 ve üzeri olacaktır..
    iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    bu gün senetlerin uzun vadelerini incelerken dikkatimi çekti.. görmesini umduğum Amasya 05 - 81 Düzce desteğini sehven Ankara 06 - 81 Düzce olarak yazmışım.. 6.60 altında kaldığı sürece 5..81 desteğini görmesi içi 1-2 hafta gibi bir süreye ihtiyaç duyabilir.. eğer hareketi yükseliş yönünde kullanacaksa 7.53 8.19 dirençlerinin geçilmesi gerekebilir.

malsız çulsuz 5.81 desteğini beklerken olası yükselişin ilk adımı 7.02 ve üzeri olacaktır..
    iyi çalışmalar..

"ohannesss daha nereye kadarr" derken
    hepten dipsiz kuyuya döndü,

argo pis bi hikaye var "ölüm mü/mokoko mu"
    o hesaba döndü sevimsiz

aman hocam üzerinize alınmayın,
    benzetmelerinizi zevkle takip edenlerdenim

ikidir denk geliyorum bu arkadaşa,
    bu kadarmı olur
    sanırım herkes herşeyin farkında

Alıntı Originally Posted by Zeplin Yazıyı Oku
    "ohannesss daha nereye kadarr" derken
    hepten dipsiz kuyuya döndü,

aman hocam üzerinize alınmayın,
    benzetmelerinizi zevkle takip edenlerdenim
    hocam,AKP'de oy kaybı bekleniyordu ama bu kadar kayıp yaşayabileceği,beklenmiyordu. bu ve sonuçları bir belirsizlik.. önümüzde bir bayram var ve öncesinde kredi satışları gerçekleşebilir.. ayrıca Şubat sonrası geçilemeyen bir direnç var...tüm bunlar endekse biraz daha negatif bakmama neden oluyor.. endeks 9104.70 pengd 6.60 ve sonrasıda 7.02 üzeri kapanışlar, alttaki destekleri çöp yapar.. umarım yönü yukarı olur..

benzetmeler ise,işin eğlencesi.. yoksa bu borsa kolay kolay çekilmez...

kazancın bol ve daim olsun...

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    hocam,AKP'de oy kaybı bekleniyordu ama bu kadar kayıp yaşayabileceği,beklenmiyordu. bu ve sonuçları bir belirsizlik.. önümüzde bir bayram var ve öncesinde kredi satışları gerçekleşebilir.. ayrıca Şubat sonrası geçilemeyen bir direnç var...tüm bunlar endekse biraz daha negatif bakmama neden oluyor.. endeks 9104.70 pengd 6.60 ve sonrasıda 7.02 üzeri kapanışlar, alttaki destekleri çöp yapar.. umarım yönü yukarı olur..

benzetmeler ise,işin eğlencesi.. yoksa bu borsa kolay kolay çekilmez...

kazancın bol ve daim olsun...
    şartlar, bakış açınız veya yorumlarınızla hiç ilgisi yok
    tamamen paytağa yönelik sözlerim,
    ayrıca son derece haklısınız.

yanlış anlaşıldım özür hocam.

hocam özürlük bir şey yok.. düşünceni özgürce yazdın..
    Allah işini rast getirsin...
    Son düzenleme : esozcan; 01-04-2024 saat: 15:44.

Sayfa 118/127 İlkİlk ... 1868108116117118119120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •