Sayfa 5/21 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 165 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Bu Hafta Yükseliş Yapma İhtimali Yüksek 5 Hissel

1.  Alıntı Originally Posted by Tırpırtır Yazıyı Oku
    Kese kağıdıyla kuyruğundan tutup, yediklerini kustirduklarında, ne dediğimi çok iyi anlarsın. Buna EMÎNĮM!
    Seni kusturmuslarki kuyruk acın var ..ama benden sana ekmek çıkmaz boşa laf sokma

2. Yarın için takipte olucaklarim
    Genil
    Goody
    Merit
    Tire.... Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Seni kusturmuslarki kuyruk acın var ..ama benden sana ekmek çıkmaz boşa laf sokma
    Bunlar iyi günlerin...ye, iç, gez, eğlen.Nasıl olsa kaynağı bulmuşsun. Söylediklerimi tehdit olarak algılama lütfen, sadece olacağı söylüyorum. Ne demiştim:
    Kese kağıdıyla kuyruğundan tutup, yediklerini kusturacaklar. Senden birisine ekmek çıkması...eğlencelide birine benziyorsun "muteber kişilik"

4.  Alıntı Originally Posted by Tırpırtır Yazıyı Oku
    Bunlar iyi günlerin...ye, iç, gez, eğlen.Nasıl olsa kaynağı bulmuşsun. Söylediklerimi tehdit olarak algılama lütfen, sadece olacağı söylüyorum. Ne demiştim:
    Kese kağıdıyla kuyruğundan tutup, yediklerini kusturacaklar. Senden birisine ekmek çıkması...eğlencelide birine benziyorsun "muteber kişilik"
    Sizinle uğraşacak vaktim yok bizi bilen bilir bilmeyen kendi gibi bilir .

5. Ttkom
    Trcas
    Bucim
    takip etmeye değer YTD

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Sizinle uğraşacak vaktim yok bizi bilen bilir bilmeyen kendi gibi bilir .
    Bende zaten onu diyorum. Sizi bilen birisi olarak...

7.  Alıntı Originally Posted by Tırpırtır Yazıyı Oku
    Bende zaten onu diyorum. Sizi bilen birisi olarak...
    Nerden biliyon askerliği berabermi yaptık 🤣😂🏇🐎

8. Sayın çelik çomak 8-9 ay evel topik açıp hisseler hakkinda yorum grafik yada analizler yapardiniz birde bayan vardi her cuma cuma hutbeleri yapardı vs neyse 😊 aklımda onlar kalmış sonra twetter vs açıcam dediğiniz an bana terso diye eleştirmiştim yazdıdıgıniz hisselerden gidenler varmı? 9 ay evelki fiyatla şuan ki fiyatları nedir bence eskisi gibi pek insanlar size itibar etmez ha al sat demiyorsunuz belki lakin çok bi ilgi alaka göstermezler neyse size iyi paylaşımlar.

Sayfa 5/21 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •