Sayfa 3/21 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 165 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Bu Hafta Yükseliş Yapma İhtimali Yüksek 5 Hissel

1. [QUOTE=celik comak;5730254]Yazarım sıkıntı yok buraya baya ara verdik artık sahaya inicem tekrar bu ara işlerim cok o yuzden pek bir yere bir şey yazamıyordum lakin artık sık sık yazarız bildiklerimizi gördüklerimizi[/
    sizsiz tadı tuzu olmuyor eski günleri özledim ben hocam yazdiklarinizdan çok faydalandık inşallah yine faydalaniriz

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Ayen aylık hisse olarak radara alıyorum 7.50 fiyatla bu hisse önümüzdekei sürecte çift hanelerde yerini alacaktır ytd
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Selec aylık olarak radara takılan bir diğer hisse 12.31 rakamla ytd
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Akgrt buda aylık bazda ciddi yukselişlere aday hisselerden 9.68 le artık çift haneler üzerinde kalmalı ytd
    Teşekkürler hocam aylık hisseler güzel oluyordu takip edelim inşallah

3. Link oyayo Yataş

4. önümüzdeki hafta takip listem
    brısa ***
    akcns***
    ısgyo***
    ekgyo***
    ardyz***
    fade****
    ozgyo***
    adel**** YTD sadece takip listesi

5. hayalleri olan uyumaz sloganı ile iyi geceler

6. Çelik hocam hoşgeldiniz haftalık hisse paylaşımı topicten takip ederdim buradan ayrıldınız başka platforma geçtiğiniz ozletteniz kendinizi o günden sonra hiç girmemistim bu siteye bu güne kadar tevafuk yine size rastgelecegimiz varmış.

7.  Alıntı Originally Posted by Edesa Yazıyı Oku
    Çelik hocam hoşgeldiniz haftalık hisse paylaşımı topicten takip ederdim buradan ayrıldınız başka platforma geçtiğiniz ozletteniz kendinizi o günden sonra hiç girmemistim bu siteye bu güne kadar tevafuk yine size rastgelecegimiz varmış.
    hoşbulduk sayfamız yasaklandı bu nedenle uzun zamandır girmiyordum telegram grubmuz var oradan devam ediyorum paaylaşımlarıma lakin arada buralarada uğruyoruz bu sayfa benim değil zaten

8. Ekgyo
    sngyo
    trgyo
    ısyat
    enjsa
    tezol
    maktk
    pagyo
    mndrs
    olmk
    hatek
    prkme