Sayfa 62/110 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon
Arama sonucu : 879 madde; 489 - 496 arası.

Konu: BASCM - Baştaş Başkent Çiimento

1. baygeorge doğru yoldayız.
    açıklamalarınız için teşekkürler.20 adet hazır beton santralini de ben ilave edeyim.
    Sadece Ankara şaşmaz tesisi 100-150 milyon tl eder.(hazır betonculardan alınan bilgidir.)
    doğru hisse,uygun fiyat.
    bol kazançlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Kimliğinizi açık açık yazarsanız ve Gsm telefonunuzu ben de buraya yazarım ararsınız kimlikler açık görüşürüz .
    Gizli kapaklı iş yapmam kusura bakmayın . Kısaca tarihsel takas vs
    sizin ve benim hesapları diğerleri de görecek .
    Ya da Cep telefonunuzu özelden atın şahsen arayayım .
    Tanışırız en azından .

Alıntı Originally Posted by mertfatih Yazıyı Oku
    Eğer sakıncası yoksa ; hesap no,kurum kapalı bascm adet ekstresi atabilirmisiniz? günün tarih gözüksün ama
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

3.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Kimliğinizi açık açık yazarsanız ve Gsm telefonunuzu ben de buraya yazarım ararsınız kimlikler açık görüşürüz .
    Gizli kapaklı iş yapmam kusura bakmayın . Kısaca tarihsel takas vs
    sizin ve benim hesapları diğerleri de görecek .
    Ya da Cep telefonunuzu özelden atın şahsen arayayım .
    Tanışırız en azından .
    Düşüncenize tahmininize göre bu hisseden beklentiniz fiyat olarak nedir ve yaklaşık ne kadarlık sürede? ?

4. Bir de hisse temettü veriyor sanırım yazdığınız kadarıyla. Temettü verimi % kaç yaklaşık.

Ben de bu hisseyi biriktiriyorum.Kisa vadede beklentim yok.Alıp unutma şeklinde.

5. Doğru haklısınız

6. iyi akşamlar. yarın da tavan olabilir. çok ucuz kaldı. bol kazançlar.

7. Merhaba Arkadaşlar ; Bu hisse hakkındaki görüş ve düşünceleriniz nedir ? Ankara - Sivas YHT ile igili bir yerde Baştaşın adı geçti ... Hisse Alınırmı Alınmaz mı yoksa daha beklenmeli mi ! Hissede Beklentiler nedir ? Benim dikkatimi çeken 3 aylık oralam hacmin : 3.000 Adet den bir anda 10. 000 Adet civarına çıkması oldu. Hacim artışı sizce alışmıdır satışmıdır ... hacim artışı anlama geliyor. Teşekkürler.

8. Arkadaşım selam ben ve arkadaşlarım yaklaşık dört aydık her fiyattan alıyoruz.size ilk sayfadan itibaren forum gönderilerini okumanızı tavsiye ederim.sağolsun arkadaşların çok değerli katkılarını göreceksin.biz güveniyoruz.karar sizin.
    Doğru hisse-uygun fiyat
    İyi akşamlar

Sayfa 62/110 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •