Sayfa 65/110 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon
Arama sonucu : 879 madde; 513 - 520 arası.

Konu: BASCM - Baştaş Başkent Çiimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,819
    Alıcı toplamı ile satıcı toplamı esit değil ilginç fark ı kim almış .

Alıntı Originally Posted by ecos Yazıyı Oku
    iyi akşamlar. tavan hayırlı olsun.

alıcılar a1 kapital 18913.piramit 1456. qnb finans 900
    satıcılar garanti 9453. deniz 2999. halk 2833

takibe devam.
    doğru hisse uygun fiyat.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

2. Günaydın arkadaşlar.
    Dün yazdığım ilk üç alıcı ve satıcı bilgisidir.
    Gerçektende doğru hisse , uygun fiyat.
    Bol kazançlar.

3. Devamı gelecek gibi,Maşallah😊

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,819
    Sn Ecos Arada sırada takası paylaşırsanız en azından bilgi paylaşımınız olur

5. bugünkü takası
    herkese selam.
    Attached Images Attached Images

6. Merhaba Arkadaşlar ; BASCM bu seviyelerden alınırmı alınmaz mı kararsız kaldım... Çok sığ bir hisse beni çok düşündürüyor. Bu hisse hakkında bilgi haber vb. varsa paylaşabilirmisiniz. Toplam üretim kapasitesi nedir vb. Teşekkürler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,819
    Beklentimiz 3-5 yılda 25 TL olacak Bist te tm gün işlem görecek o zamana kadar toplamaya devam ederiz
    3.80 - 4.20 Aralığında ben az veriyorum ama aşağıdan devamlı alıyorum asıl ana kısmı vermem ,
    devamlı aldığımızdan fiyat umarım çıkar ama ISYAT basıyor havalar kötü olunca ama en çok da onda var .
    Uzun vade Bıst te tüm gün işlem görene kadar biriktiren bir tayfa var burda Ben yukarıdan acımam veririm aşağıdan yerine koyarım . Her defasında yukarı dediğimiz yer daha yüksek oluyor hepi topu budur . Günde 20 lot işlem gören kağıtta şimdilerde 14 000 lot iş yapıyor gözlerime inanamıyorum . Konya dan 10 kat büyük vicat grubuna ait fransız şirketidir . Türkiye şartları gereği zarar gösterdi diyecem ama diğer çimentolar kadar zarar yazmadı. Her sene en yüksek temettüyü bu kağıt verir idi Fiyatı 2.20 TL ye 20 Krş . Arazisinde 2 tane ağ var anlaşıldığı gibi gayrımenkul olarak duruşu iyi . CHF olarak fiyatı da tabloda qtr olarak var tablo da çizdim . SON Sütun CHF 2014 100 Kabul olursa bu gün nerede analizidir. SON satır HAziran 2020 Tahmindir.
    Aneyyyy sanki müşteri bulduk gibi oldu . Yalan yalan sen alma kaç kurtar kendini .
    Bir de bu şekilde yazan bir tayfa var . Et yiyen bitkiye benzetirler bu hisseyi .
    Kaç kurtar kendini . Diğer yatırımcılardan bence bilgi al ben burada kafayı yedim .

Sanırım Geçmiş bilgiler de olduğu için bu iyi bir iş görür

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,819
    alınmaz satılır , 2.20 - 1.80 aralığından tekrar GERİ ALINIR .
    BAscm ile ilgili kararlarım tutarlı değil bir bilene sormak lazım .

Sayfa 65/110 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •