Sayfa 85/110 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon
Arama sonucu : 879 madde; 673 - 680 arası.

Konu: BASCM - Baştaş Başkent Çiimento

1.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Yapmayın ciddi misiniz neresi ütopik rakkamların .
    HAni 6000 TL yazsam anlarım resmen 125 TL yazmışım
    Ama süre olarak 2-3 yıl dedim .

BEnce oldukça gerçekçi . Diğer bir cevabım da
    11 yıl 1.62 TL Civarı sizce gerçekci mi ?
    Bu arada temettü bile verdi .
    sn baygeorge zaman aralıklarını bahsettim anlatmak istediğim olay o tarihlere kadar o fiyatları görmesi zor ki aylık olarak bıraktığı pin bar hiç hoş değil syglar.

2.  Alıntı Originally Posted by mamom Yazıyı Oku
    sn baygeorge zaman aralıklarını bahsettim anlatmak istediğim olay o tarihlere kadar o fiyatları görmesi zor ki aylık olarak bıraktığı pin bar hiç hoş değil syglar.
    aylık pin bar ==>https://r.resimlink.com/uiYD8v.jpg

3.  Alıntı Originally Posted by mamom Yazıyı Oku
    aylık pin bar ==>
    tekrar guncelledim sn baygeorge

4. 1 ekimden itibaren alan satan. En çok Alanların maliyeti 10 ve 11.30 arası. Burdan bir kısmın dökülmesini bekleyebilirler. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Açıkça yazarsanız daha iyi anlaşılır buralar satış için iyi mi diyorsunuz yoksa düşecek mi anlayamıyorum . KOnya alın Sn Kaiser karşılaştırmayı daha önceki sayfada yaptım orada neyi beğenmediniz . Ben çıkacak dediğimde 2 TL idi 3.20 de de çıkacak dedim . Bence siz de açık açık yazın yuvarlak cümleler kurmayın anlamak ta zorlanıyorum . Olur olmaz tahmin ise oluru nedir sizce ? sizin tahmini alalım ltf . Geçtiğimiz sayfalarda 2.40 çok pahalı diyen 3.40 Çok uçuk diyen bir sürü zibidi var zaten .
    Onlardan hiç biri ortada yok .
    şimdilerde sesizce bekliyor o serseriler .
    Hiç bir şey söylemeden eleştiri yapmayın . Net rakkamlar alalım .
    En azından bizim de sizin yazılarınızı eleştirme hakkımız olsun değil mi ?

Alıntı Originally Posted by KAIZER Yazıyı Oku
    sn baygeorge bir tahminde bulunmuş olur olmaz ...ondan ziyade Konya ile mükayese yapalım (üretim satış aktifler borç vs.) o da aynı guruba viscat a ait
     Alıntı Originally Posted by mamom Yazıyı Oku
    tekrar guncelledim sn baygeorge
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

6.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Açıkça yazarsanız daha iyi anlaşılır buralar satış için iyi mi diyorsunuz yoksa düşecek mi anlayamıyorum . KOnya alın Sn Kaiser karşılaştırmayı daha önceki sayfada yaptım orada neyi beğenmediniz . Ben çıkacak dediğimde 2 TL idi 3.20 de de çıkacak dedim . Bence siz de açık açık yazın yuvarlak cümleler kurmayın anlamak ta zorlanıyorum . Olur olmaz tahmin ise oluru nedir sizce ? sizin tahmini alalım ltf . Geçtiğimiz sayfalarda 2.40 çok pahalı diyen 3.40 Çok uçuk diyen bir sürü zibidi var zaten .
    Onlardan hiç biri ortada yok .
    şimdilerde sesizce bekliyor o serseriler .
    Hiç bir şey söylemeden eleştiri yapmayın . Net rakkamlar alalım .
    En azından bizim de sizin yazılarınızı eleştirme hakkımız olsun değil mi ?
    Sn baygeorge ne dediğinizi anlamakta güçlük çekiyorum böyle atarlı giderli konuşmaya gerek yok başkası ne demiş beni ilgilendirmez.rakam ver demişsiniz bedava peynir sadece fare kapaninda olur açarsın incelersin..saygılar lütfen üslubu bozmadan bu tartışmayı surdurelim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    Mamom o yazdıklarım size değildi alıntıyı yanlış anladınız . Ama atarlı yazıyı diğer arkadaşa yazmıştım farkındaysanız sadece eleştiren üslup ama kendi fikri yok . Ben en azından kendi fikirlerimi yazıyorum . Neden aldığımı nerelerden alacağımı ve nereye ne zaman gideceğini paylaşıyorum . Eleştiri son derece mesnetsiz yapılıyor . Eleştiri yapan fikir sahibi değil ise neden eleştiri yaptığını anlayamayız . Sizi alıntıya koymamın nedeni bir önceki karede ping bap nedir diye ? Tekrar sormak için idi .
    Hala anlayamadım neyi araştıracağım Teknik analizde ping bar ne demek olduğunu mu ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    BASCM Başkent Çimento USD / Haftalık 2013 den bu güne Grafik .

Sayfa 85/110 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •