Sayfa 3/110 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 879 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BASCM - Baştaş Başkent Çiimento

Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    TINAZ vardı yazardı iki kalem muhabbet olurdu o da yok ortada .
    forumda sorun vardı, düzeldi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,747
    2.52 - 2.62 Aralığı alım için uygun gözüküyor .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

3. 2013 te büyük ümitle almıştım BASCM'ı. 2.47 maliyetle maalesef hayalkırıklıgına uğradım. İnsallah bu yıl genel kuruldan güzel haberler çıkarda beklenen çıkış gerçekleşir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,747
    30% Kar etmek için girmedim bu kağıda yıllık ortalama filan da bir değer vermeyeceğim . Beklentim 30 Kat kazanmak . 7 yıl sonra olur 10 yıl bilemem ama mümkün görünüyor . Tek Yeter şartım var KArlılık oranlarının sürekli artması 3 sene SİP te kalıp sonra BIST e geçmesi .
    Başka yok ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,747
    Yönetim kurulu toplantısı haftaya hiç olmaz ise bu sene SIP te kalınsın . Seneye BIST te geçeriz açıklaması uçurur .
    Ben SIP te kalmasını tercih ederim .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,747
    Tüm dostların dikkatine her sene bu hisse POIP ( SIP ) ten çıkacak diye alanlar , Toplantı sonrası hayal kırıklığı ile 2.10 TL ye kadar verirler . O yüzden dikkatli olmanız gerekli . Asıl alım yeri o zamandır . Bırakın alan alsın toplantı sonrası BIST e sonra gireriz SIP te daha güzeliz dediklerinde diplerde aç kurt gibi beklersiniz . Unutmayın risk ile kar aynı orandadır . BIST e geçiyoruz diye tarih bile verseler bu fiyatlar da deli ucuz kalacaktır .

7.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Tüm dostların dikkatine her sene bu hisse POIP ( SIP ) ten çıkacak diye alanlar , Toplantı sonrası hayal kırıklığı ile 2.10 TL ye kadar verirler . O yüzden dikkatli olmanız gerekli . Asıl alım yeri o zamandır . Bırakın alan alsın toplantı sonrası BIST e sonra gireriz SIP te daha güzeliz dediklerinde diplerde aç kurt gibi beklersiniz . Unutmayın risk ile kar aynı orandadır . BIST e geçiyoruz diye tarih bile verseler bu fiyatlar da deli ucuz kalacaktır .
    toplantı bıttı ; hısse 2.80

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,747

Şeytan diyorki parti ver Sus otur bekle

Alıntı Originally Posted by mertfatih Yazıyı Oku
    toplantı bıttı ; hısse 2.80

Sayfa 3/110 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •