Sayfa 83/110 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon
Arama sonucu : 879 madde; 657 - 664 arası.

Konu: BASCM - Baştaş Başkent Çiimento

1.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Millet alooo ses verin nerdesiniz . . .

KAIZER
    kotancı
    Gkhn
    aguaculture4153
    Bilalfuat
    merfatih
    Sn Baygeorge her zaman izlemedeyim
    daha önce de bahsettim bascm baba yadigari kurucu hisselerden ...
    İsmail tarman mağdurlarındanım üzerine ekleyerek devam ettim şimdi izliyorum..daha yolumuz uzun ......

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,794
    Sn ortaklarım anladığım kadarı ile Ocak - Mart arası KAp ta çıkan bir habere göre BAscm gibi bazı şirketler tüm gün BIST te işlem görecek . O yazıda 7 madde var 2 tanesini BAscm sağlayamıyordu onu kolay bir şekilde halledecekler gibime geliyor . Nereye gidebilir sorusuna cevap aradım 31 Aralık ta bilanço beklentisi ile 92 TL ye MArtta HAziran bilanço beklentisi ile 142 TL ye Haziran Kar açıklanması ile düşük gelen FK ve PD/DD ile 168 TL ye 2021 Aralık da Bedelsiz sermaye arttırımı ile de 268 - 322 TL arasında bir yerlere oturacak şeklinde bir temennim var .

92 TL 1. Temenni
    142 TL 2. Temenni
    168 TL 3. Temenni
    322 TL Son temenni ye gidecek şeklinde fiyatlanacak sanırım .

Toplamaya devam mı ? tamam mı ? Cevap : Tamam
    Çünkü maliyeti yükseltmeyecem . . .

BAkla falı değil sadece dilek istek ve temenni
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Keşke ben de alıp bekleyebilsem

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Sn ortaklarım anladığım kadarı ile Ocak - Mart arası KAp ta çıkan bir habere göre BAscm gibi bazı şirketler tüm gün BIST te işlem görecek . O yazıda 7 madde var 2 tanesini BAscm sağlayamıyordu onu kolay bir şekilde halledecekler gibime geliyor . Nereye gidebilir sorusuna cevap aradım 31 Aralık ta bilanço beklentisi ile 92 TL ye MArtta HAziran bilanço beklentisi ile 142 TL ye Haziran Kar açıklanması ile düşük gelen FK ve PD/DD ile 168 TL ye 2021 Aralık da Bedelsiz sermaye arttırımı ile de 268 - 322 TL arasında bir yerlere oturacak şeklinde bir temennim var .

92 TL 1. Temenni
    142 TL 2. Temenni
    168 TL 3. Temenni
    322 TL Son temenni ye gidecek şeklinde fiyatlanacak sanırım .

Toplamaya devam mı ? tamam mı ? Cevap : Tamam
    Çünkü maliyeti yükseltmeyecem . . .

BAkla falı değil sadece dilek istek ve temenni
    Çok ütopik rakamlar değil mi sn baygeorge

5. Bu şirketin karı Fransa’ya mı? Gidiyor. Bilgilendir ne? Yaparsanız sevinirim.

6.  Alıntı Originally Posted by mamom Yazıyı Oku
    Çok ütopik rakamlar değil mi sn baygeorge
    sn baygeorge bir tahminde bulunmuş olur olmaz ...ondan ziyade Konya ile mükayese yapalım (üretim satış aktifler borç vs.) o da aynı guruba viscat a ait

7.  Alıntı Originally Posted by KAIZER Yazıyı Oku
    sn baygeorge bir tahminde bulunmuş olur olmaz ...ondan ziyade Konya ile mükayese yapalım (üretim satış aktifler borç vs.) o da aynı guruba viscat a ait
    Evet o durumda bir problem yok tarihsel olarak biraz yakın olduğu için söyledim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,794
    UTOPİK yada değil İnceleyin bi bakalım . . .

AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Sayfa 83/110 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •