Sayfa 156/709 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon
Arama sonucu : 5667 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. THY kâr rakamı belki 2,5 belki 3,5 milyar gelir ona bir şey diyemem ama değerleme oranı da olacak muhtemelen. Degerleme orani bir hayli bekliyorum ben. ( Eylul ayı sonuçlarına göre bir bilanço var en son açıklanan) Yeni uçak alımı da olacağı için onun içinde bir hazırlık başlayacak yakında. Bahar aylarina tam kadro hazırlıklı olarak girmesini bekoiyorum ben.

Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

2. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Firuz Bağlıkaya, Türkiye'de kar kalitesi ve pist altyapısıyla öne çıkan kayak merkezlerinin, vatandaşların yanı sıra yabancı ziyaretçiler tarafından da son yıllarda artan oranda tercih edildiğini belirterek, "Şu anki satışlar, 2021 yılının 2 ila 5 katı üzerinde seyrediyor. Fiyatlara bakıldığında ise acentelerimiz, geçen sene ortalama rezervasyon tutarlarının yüzde 75-80 üzerinde tutarlarla rezervasyon alıyor" diye konuştu.

3. Temettü namına çok bir şey beklemiyorum da bedelsiz sermaye arttırımı hakkında bir beklentisi ya da düşüncesi olan var mı?

Piyasayı duman eden BOFA nın aldığı sattığı

5. Ne oldu yahu savaş mı çıkacak?? Bugün THY 29 lu rakamlarda beklerken şu savaş çığırtkanlığı thy yi piste tekrar indirdi..

6. Ukrayna Rusya gerilimi sıkıntı yaratıyor. Avrupa da kıpkırmızı... Dow şu an kırmızı ama seans sonuna kadar biraz toparlarsa yarına biraz ümit olabilir. Kolay kolay savaş çıkmaz, çıkarsa her iki tarafa da öncesi ve sonrasında büyük zarar verebilir bu riski alamazlar ama piyasalarda tedirginlik oluşturuyor. ABD ve İngiltere Ukrayna'ya gaz veriyor çünkü bir şey olursa kendi topraklarından çok uzakta olacak. Onlar viskilerini içerken ölümler ve yıkımlar olacak. Umurlarında olmaz.

7. Dow -3'lerden +0.29'a döndü, bugün Avrupa da + olabilir.
    Bist için bugün olumlu olabilir.

Rusya, Ukrayna, Fransa , Almanya yarın Paris'te masaya oturacak

https://parafesor.net/rusya-ukrayna-...cak-25-01-2022

Sayfa 156/709 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •