Sayfa 205/699 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 5587 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    Thy nisbeten iyi dayanıyor. Lufthansa yüzde 5.5 eksi şu an.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Adamlar rusyaya hava sahasını kapattı, iyi dayanıyor derken aynı oranda düşmemiz mi lazım

2. Pasaport ve vizeleri iptal etmezlerse de bu ekonomik krizle artık Rusya dışarı turist falan göndermez. Allah sonumuzu hayretsin.

3.  Alıntı Originally Posted by kawiss Yazıyı Oku
    Pasaport ve vizeleri iptal etmezlerse de bu ekonomik krizle artık Rusya dışarı turist falan göndermez. Allah sonumuzu hayretsin.
    THY için konuşuyorsanız. THY'nin gelirinin sadece %3'ü ukrayna ve rusya. zaten gelen rusların büyük çoğunluğu charter uçuşlarla geliyor. Ayrıca uzun süre ruslarla çalıştım ben bunları tanıyorsam, donsuz gezerler ama yazın tatilsiz yapamazlar. ayrıca bi başka bakış açısı orta sınıf ruslar tatil için avrupayı da tercih ediyorlardı oradan da tr'ye kayma olur.

%3'ün etkisi bu değil THY'ye global olarak havacılıkta satış var mantıklı bakış açısı yok.

4. Firklover bilgilenmek amacıyla soruyorum Charter olunca kendi havayollarını mı kullanmış oluyor demek bu

5. alan satan pastası verebilecek var mı, teşekkür ederim

6. Bu olaydan en büyük hasarı biz aldık gözüküyor şimdilik.

7. Valla nasip işte Suriyesi, pandemisi, Trumpın tweetleri,şimdi de Rus Ayısı..Ne çektik be!

8.  Alıntı Originally Posted by Nazar Yazıyı Oku
    Firklover bilgilenmek amacıyla soruyorum Charter olunca kendi havayollarını mı kullanmış oluyor demek bu
    Charter uçuş şu;

X turizm şirketi kullanıcılarına turizm paketi satıyor. yeterli sayı olduğunda THY'den vs bilet almak yerine uçak kiralıyorlar. Çok daha ucuza geliyor.

Bu arada son haberle birlikte, rus hava sahasının avrupa ve amerika hava yollarına kapanması, içinde Türkiye yoksa THY'yi olumlu etkiler.

Sayfa 205/699 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •