Sayfa 206/709 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon
Arama sonucu : 5670 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Bizim bilanço ne zaman gelecek

2. Bizde rusyaya hava sahasını kapatmak zorunda kalır mıyız?

3.  Alıntı Originally Posted by 1event Yazıyı Oku
    Bizde rusyaya hava sahasını kapatmak zorunda kalır mıyız?
    Benim de korkum bu ! Yaptırımlara katılmayanlara yaptırım vs. Zaten Nato savaş gemileri geliyor diyorlar. Bizim dış işleri hemen açıklama yaptı. Önce operasyondu şimdi savaş hali olduğuna kanaat getirdik Montröyü uygularız diye. Yani 3.ülkeler geçemeyecek heralde. Bizi denkleme atmak için var güçleriyle çalışıyor..Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık. Zor günler zor kararlar..

4.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Adamlar rusyaya hava sahasını kapattı, iyi dayanıyor derken aynı oranda düşmemiz mi lazım
    Biz sabah eksi 1.5 dayken, lufthansa eksi 5.5 du.
    Şimdi lufthansa yine eksi 5.5
    Ama biz eksi 6.5 olduk.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

5. İnşallah çabuk biter ukrayna sorunu.

Ben Avrupa-Rusya arasında ve Avrupa-Asya Uzakdoğu arasında köprü olacağımız yönündeki görüşümü koruyorum.
    Hem yolcu hem de kargoda fiyat avantajımız var. Rusya da beklediğim gibi AB ülkelerine hava sahasını kapattı. Havacılık sektörü dünyada ciddi bir sorunla karşı karşıya. Haber linki aşağıda..

Ama bunun bizle alakası yok.

Yaptırımlara vs katılmayacağız. Biz AB üyesi değiliz.

Erdoğan dedi ki: '' Rusya'dan da Ukrayna!dan da vazgeçemeyiz. Montrö'yü de uygulayacağız.''

Doğrusu bu. Bizle ilgisi yok.

Turistin az gelecek olması önemli değil, başka bir durum oluştu.

Bugün yabancı sattı. Belki diğer ülkelerdeki hava sektöründen zarar edecekleri için, belki rusya pozisyonları patladığı için sattı. Benim için önemli değil. 26,30 dan biraz daha aldım.
    Bilanço gelir, haber akışıyla da dalgalı hareketler olabilir, dikkatli olalım. Kaldıraç, kredi işleri riskli olur.

https://www.dw.com/tr/hava-sahas%C4%...edi/a-60947291

6. THY Konsolide Bilançosu açıklandı.. 2021 Net karımız 8.213.000 milyon TL hayırlı olsun..Ciro ve özkaynbaklar 9. aya göre neredeyse %100 artmış..

7. Bilanco açıklanmış 😁

Ozkaynaklar 90.640 görünüyor, hisse ederi 65 liraya denk geliyor sanırım. Benim beklediğimden iyi bir rakam. Bu şirketin geleceği parlak👏👏👏

Şu Rusya Ukrayna meselesi de anlaşma yapılarak çözülürse bence çok olacak. Ama belirsizlik devam ediyor gibi. Bakalim bugün ki tepki nasıl olacak

Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

8. Son 3 ayda hem ciroda hamde karlılkta çok güzel artıuşlar var. Kur artışı olmasa yıl sonu 13 milyar net kar gelirdi..Bunada şükür. Bu savaşın bir an önce bitmesi bizi yine 30 lu 40 lı rakamlara getirecektir..Aslında rusya ve ukrayna nın THY nin cirosundaki payı sadece %3..

Sayfa 206/709 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •