Sayfa 3/706 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5645 madde; 17 - 24 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1.  Alıntı Originally Posted by alimurat Yazıyı Oku
    açığa sat tiger atış serbest eline beline kuvvet
    doğru diyosun açığa satılabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    👍⚡👍🤩⚡👍
    Bunlar aynı kişiler sanırım.
    tarzları farklı, yanlış anlaşılmasın olumsuz görüşlere açığım bizi uyanık tutar, ama bir ısrar ve süreklilik halinde ve her gelişmeye karşı devam eder şekilde olunca kabak tadı veriyor

3.  Alıntı Originally Posted by Tiger41 Yazıyı Oku
    doğru diyosun açığa satılabilir.
    hayırlı işler sana

Herkes bilançoda borçların arttığını ve yolcu doluluk oranlarını düştüğünü söylüyor. Ancak, yaz sezonunda uzun süre Rus turistlerin gelmediği ve hatta hiç bir İngiliz turistin gelemediği unutulmamalıdır. Olumlu tarafı ise kargoculuk faaliyetinin çok iyi olmasıdır.

5. Bugün ki hareketini sanirim büyük ölçüde tamamladı. Belki 16,50 seviyesinde kapatır belki de 17,00 civari da kapatabilir.

Ama ben bilanço etkisinin onumuzdeki günlerde daha devam edeceğini düşünüyorum ve yarin da hareketli bir gun olabilir düşüncesindeyim.

Açıkçası pandemi öncesi şirketin duruma bakarsak hızlı büyüme vardı. Eski gunlerine tam olarak dönmedi henuz ama bu veriler ile iyi bir bilanço yarattığını düşünüyorum. Dahası onumuzdeki günlerde kârlı bir bilanço donemlerinin de devam edeceğini düşünüyorum(belki bu kadar guzel bilanco olmayabilir ). Tabi yaz donemi gibi donem beklemiyom ama yinede ucaklarimiz havada olacak ve kâr yazmaya devam edecektir bence.

Tum Bunlari goz önünde bulundurarak düşünürsek merdiven gibi çıkış hareketlerinin devamini bekliyorum.

Açıkçası bence bu bilanço ile THY şirketi adeta bir ANKA kuşu gibi yeniden küllerimden doğuyorum dermiş gibi kendini kanıtladı. Sinyal verdi yatirimcilara. Merakla izleyecem artık.

Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Herkes bilançoda borçların arttığını ve yolcu doluluk oranlarını düştüğünü söylüyor. Ancak, yaz sezonunda uzun süre Rus turistlerin gelmediği ve hatta hiç bir İngiliz turistin gelemediği unutulmamalıdır. Olumlu tarafı ise kargoculuk faaliyetinin çok iyi olmasıdır.
    Yolcu doluluk oranları normal zamanda önemli.

Kargo ücretlerinin zıpladığı bu gunlerde bagaj doluluk oranları daha önemli...
    Ucagın bagajı full olsun, yolcu da yarım olsun ( tam olsa baklava börek, kim itiraz eder ki 🤩)
    💵🤑💵

7. Borç bir önceki çeyreğe göre %2,7 azalıp , 2020 aynı dönemine göre %9,2 artmış , net borç pozisyonu azalmakta

8.  Alıntı Originally Posted by alimurat Yazıyı Oku
    hayırlı işler sana
    Aynı kişi falan değilim.Kimliğim açık.Facebook:Erkan Katircioglu
    Yaptığım yanlış bişey yok.Sadece düşüncelerimi paylaşıyorum.14den sabır yükseliş için dediğim gibi şimdide piyasa borçları görünce kağıt açığa satışa müsaitolacaktır diyorum.Hepsi bu-kader ali murat.
    Ayrıca bende Thy yok-ben Teknosa'dayım.Düşer çıkar yanılabilirimde ancak kurmaya gerek yok.

Sayfa 3/706 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •