Sayfa 496/710 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 5674 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    THY Basın Müşaviri Üstün, THY'nin iştirak şirketlerinde çalışan personele ikramiye verileceğini bildirdi

Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşaviri Yahya Üstün, THY'nin iştirak şirketlerinde çalışan personele ikramiye verileceğini bildirdi.

Üstün, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Başarımızı ailemizle birlikte kutlamaya devam ediyoruz. İştirak şirketlerimizde çalışan şef arkadaşlarımıza 40, diğer görevlerde katkı sağlayan arkadaşlarımıza ise 30 bin TL ikramiye veriyoruz. Ödemeleri ay sonunda hesaplarında olacak. Hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

Demekki kâr hedefi tuttu arkadaşlar.
    Darısı hissedarların başına. Artık bizleride bir temettüyle görürler heralde dünyanın karı herkese yeter

2. Bedelsiz ve temettü vermeli.
    Who, baby, Who Will Save The World?

3. Ah bir temettü bedelsiz haberi patlatsalar şu sıra... Tam öyle bahane edecek bir habere ihtiyaç var 100 yolları için.

4. Neyse dünkü zararın bir bölümünü kurtardık. Kalanı da umarım yarın kurtarırız.

5. Covid ile ilgili hâlâ çekinceleri olup, hisse özelinde bir soru işareti olarak gören bir hayli kişi vardı;

DSÖ/Tedros: Covid 19 pandemisi için son görünüyor

6. 83,17 milyon işlem yapıp, günü 72 ortalamaya göre 7.8 mil pozitif tarafta kapattı...

7. Kritik bir günde BofA nın günde 5 milyon lot vermesine rağmen %4.5 artıda kapatmayı başardık..Demekki BofA bugün satmasa tahta tavan olabilirdi.. Aselsanı tavan yaptılar THY nin ondan ne eksiği varki..?? Hatta çok daha fazlası var.. Bir dünya markası olmuş firmanın 100 lü rakamlara gitmesi için herşey uygun yakında göreceğimizi umuyorum. Bilanço heyecanı çoktan başladı bile..)

8. Artık thy hissesi'nin toparlanma zamani diye düşünüyorum. Endeks azıcık kendine geldi zaten. Bu çok iyi oldu. Artık her hisse kendi bazında hareketler sergileyecek. Büyüme gosteren ve ucuz denilen hisseler on plana çıkacaklar.

Şimdi hedef tekrardan yeni bilançoda ne ile karşılaşacağımız öngörüleri yapılacak. Tahminler dogrultusunda yeni hedefler gelecek.

Tekrardan kaldigimiz yerden bilançoya odaklanacagiz ve hedef bana göre bilançoya kadar (11 Kasım sanirim bilanço) hedef olarak grafigi de hesaplayinca Ekim başı hisse 80 civarını görebilir ve Bilanço zamani Kasım ilk haftalarında 95 leri görebiliriz diye düşünüyorum.

Zaten sezon da iyi gitti. Turizm de hala haberler guzel. Avrupa Turkiye de çare aramaya çalışıyor. Avrupa büyük sıkıntıda, Talep var yani Turkiye'ye. Tüm bu ortamda Türkiye adım adım ilerleyecek gibi görünüyor bana göre.
    THY zaten en goze carpan hisselerden biri. Umarım yeni bilanço tahminleri ile hisse defter degerine doğru gider. Bu tamamen balinaların hareketine bakıyor.
    Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

Sayfa 496/710 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •