Sayfa 593/708 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon
Arama sonucu : 5664 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    kapanışta hangi ağalar niye sattı..?

bakalım thy hisse geri aldı mı?
    Ağaların farkli oyunları. Ama alıcılı kapattı sanırım. Hedefi alttan verip hisse toplama peşindeler sanırım. Tahminim fazla satıcı yok ama yinede bir şekilde psikoloji oyunlari ile hisse toplama peşindeler şeklinde düşünüyorum ben

2. Alım için biraz daha bekleyeceğim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Karanlık oda Test ettiler,
    Test edenide test ettiler
    oda basti ...
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

4. Şirket buralardan almıyacaksa kactan alım yapacak bu nasıl alım programıdır

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

THY teknik, başarılı bir büyüme ve güçlü bir stratejik ivme gösterdiği 2022 yılına ait finansal raporlarını açıkladı

Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Küresel uçak bakım-onarım (MRO) sektörünün en önemli aktörlerinden biri olan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., başarılı bir büyüme ve güçlü bir stratejik ivme gösterdiği 2022 yılına ait finansal raporlarını açıkladı. Bir önceki yıla oranla yüzde 37 büyüme sağlayarak 1,42 milyar ABD doları gelir elde eden şirket, pazar payını yüzde 1,9'a çıkararak şirket tarihinin en yüksek büyüme oranını ve gelirini yakaladı.

Havacılık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda her yıl kabiliyetlerine yenilerini ekleyen Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., 2022 yılında birçok yeni başarıya imza attı. Yıl içerisinde, Boeing 787 Dreamliner ve Airbus A350 uçak tipleri özelinde ilk üs bakım operasyonlarını tamamlayan şirket, Boeing 777-300ER iniş takımları üzerindeki ilk bakım işlemini de aynı yıl içerisinde gerçekleştirdi. 2022 yılında 1.193 adet uçak parça numarasını kabiliyetine katan MRO lideri, yetkinliklerini ve müşterilerine sunmakta olduğu hizmet yelpazesini genişletti.

Şirketin 2022 yılı performansı ile ilgili açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Teknik. A.Ş. Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat; "Havacılık sektörünün ihtiyaçlarına göre geliştirdiğimiz kabiliyetlerimiz ve her geçen yıl daha da artırdığımız bakım kapasitemiz sayesinde yerli ve yabancı müşterilerimize kusursuz bir bakım-onarım hizmeti sunmaktayız. 2022 yılını, hedeflerimizi gerçekleştirdiğimiz, pandemi öncesi dönemde yakaladığımız büyüme seviyesini ve gelir rakamlarını aştığımız bir yıl olarak geride bıraktık. Aynı dönemi, 1,42 milyar ABD doları gelir ve 119 milyon ABD doları operasyonel kâr ile kapatarak, şirket tarihimizde büyük bir başarıya imza atmış olduk. Şirketimize duydukları güven için müşterilerimize teşekkür ediyor, gösterdikleri azim ve özveri için çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz." dedi.

Dünyanın farklı coğrafyalarında yer alan birçok hava yolu kuruluşuna komponent ve uçak bakım hizmeti sunan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., 2022 yılında 649 uçağa üs bakım hizmeti sağladı, 221 iniş takımına ve 119.950 komponente bakım-onarım hizmeti sundu.
    THY tekniği halka arz etseler .....
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    563
    13x lerden geri alım yapan yönetim, bugün 123 e gelmiş hisse geri alım yapmıyor.
    Ne zaman yapacaksın peki. Yine 13x tl olunca mı.
    Bugünlerde satışı dengeleyip, fiyatı regüle etmeyeceksin de millet paniklediğinde ve zararlar diz boyu olduğunda, lânet eden ky nin malınımı alacaksın..
    Hey gidi yönetim hey...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    563
     Alıntı Originally Posted by _ZeBuN_ Yazıyı Oku
    13x lerden geri alım yapan yönetim, bugün 123 e gelmiş hisse geri alım yapmıyor.
    Ne zaman yapacaksın peki. Yine 13x tl olunca mı.
    Bugünlerde satışı dengeleyip, fiyatı regüle etmeyeceksin de millet paniklediğinde ve zararlar diz boyu olduğunda, lânet eden ky nin malınımı alacaksın..
    Hey gidi yönetim hey...
    Ben yazdıktan 1 saat sonra kap a açıklama yapmış geri aldım diye.
    Adamı kızdırmadan, kendinize laf/söz getirmeden, bu saate kadar bekletmeden göndersenize 🙂

Ortaklığımız Yönetim Kurulu 14.02.2023 tarihinde, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Geri Alınan Paylar Tebliği (II-22.1) ve 14.02.2023 tarihli duyurusu çerçevesinde, Ortaklığımız hisse değerinin pay piyasasında sağlıklı fiyat oluşumunu desteklemek amacıyla hisse geri alım programı başlatılmasına karar vermiştir ve karar aynı tarihte Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda açıklanmıştır.

Hisse geri alım programı kapsamında, Ortaklığımız tarafından 21.03.2023 tarihinde Borsa İstanbul'da pay başına 123,00 TL - 124,50 TL (ağırlıklı ortalama 123,72 TL) fiyat aralığından toplam 650.000 TL nominal değerli THYAO payları geri alınmıştır.

Gerçekleştirilen işlem sonucunda geri alınan payların nominal değeri 2.064.800 TL'ye ulaşmış olup, Ortaklık sermayesine oranı %0,149623'dır.
    destek devamda...
    ABD banka hikayesi bizim borsayı da nezle mi etti?
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Sayfa 593/708 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •