Sayfa 635/710 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685 ... SonSon
Arama sonucu : 5677 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1.  Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Genel kurulda ne gibi bir beklenti olabilir ki?
    İyi finansal verilere ve büyüme stratejisine sahip her şirkete dair olabilecek beklentiler, mesela temettü, bedelsiz, süpriz bir yatırım veya satış…
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

2. Temmuz ve Ağustos ayları

THY için bereketli aylar

Beklentim bu iki ay için epey yüksek
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    İyi finansal verilere ve büyüme stratejisine sahip her şirkete dair olabilecek beklentiler, mesela temettü, bedelsiz, süpriz bir yatırım veya satışâ€¦
    Benim ortalama 136 civarları gerek yok temettü yada sermaye artırımına THY yükselen trend zaten.

4.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Benim ortalama 136 civarları gerek yok temettü yada sermaye artırımına THY yükselen trend zaten.
    Sanırım 236
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    Temmuz ve Ağustos ayları

THY için bereketli aylar

Beklentim bu iki ay için epey yüksek
    Bunu önceden satın alırlarsa o zaman 250 ve üzeri olabilir mi? Yoksa 3. çeyreği mi beklerler sizce satın almak için?

Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    Sanırım 236
    Anlamadım daha net yazarsan anlarım bu hissede taban serileri bekleyen sizdiniz foruma ilk yazınız.

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    THY deki yasal VUK mali tablolarında geçmiş yıl zararları mevcut bedelsiz ya da temettü dağıtamaz. Seneye belki

Başka bir topikte bir kullanıcı sormuş ona verdiğim cevabı buraya da yapıştırdım.

Bedelsiz falan öyle söylentiler çıkarmayın boş yere olmayacağı anlaşılınca olumsuz etki yaratır örnek bkz Froto'nun genel kuruldan sonraki fiyat hareketleri
    Sn tidebringer yazmış davut bey 15,06,2023 tarihinde yoruma katılmaya bilirsiniz o ayrı konu.

Acaba THY üniversitesi kurarlar mı?

800 uçaklık filoyu hedefleyen thy pilot, yer hizmetleri elemanları, güvenlik uzmanları, teknik test elemanları, havayolu işletmeciliği elemanları yetiştirse.
    Bu insanlar thy'de olduğu kadar da dünyadaki diğer havayollarında çalışabilse,
    sözgelimi dünyadaki diğer havayolu şirketlerinin yarı personeli türk vatandaşlarından olsa fena mı olur?

Sayfa 635/710 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •