Sayfa 637/710 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687 ... SonSon
Arama sonucu : 5674 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    Sayın Anadolulu Alp, bahsettiğim yazım budur, ben burada ihtimallerden ve beklentimin olumlu olduğundan bahsetmişim. Yani taban serileri olacak DEMEMİŞİM. İnsanları söylemedikleri şeylerle itham etmeyiniz. Sevgilerle.
    Benim için konu kapanmıştır önemli olan THY sıkıntı yok hissede daha önce yazmıştım 200 altına düşüş yaşayacağını düşünmüyorum.
    Eğer 200 altına düşüş yaşarsa bence alım fırsatı vermiş olur hissede yükseliş trendinde sıkıntı olmaz.
    En kötü zaman kaybı yaşarız sabırla 2,çeyrek bilançoyu beklemek gerekir ytd.

Hava-İş, “Sendika olarak bahşiş gibi dağıtılan zam açıklamalarını kabul etmiyoruz. Hakkımızı alana kadar mücadeleye devam edeceğiz!” Türk Hava Yolları’nın (THY) ilave zam yerine çalışanlarına iki ikramiye vermesini eleştiren yetkili sendika, THY yönetimini topa tuttu.
    Kaynak: haber.aero

Bu habere dikkat......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

4. Haziran ayında yabancı alımı en çok Tombul Kuşta olmuş. Bu alımlar ortalama maliyet yükselterek devam edecek. Ortalama maliyet 300 olduğunu düşünürsek yabancı en az %100 kar yapmadan yani 600 olmadan hisseden çıkarlar mı?
    Ortaklar hülasa sen şöyle dedin ben böyle dedim tartışmasını bir kenara bırakıp neticeye odaklanmak lazım.

5.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Benim için konu kapanmıştır önemli olan THY sıkıntı yok hissede daha önce yazmıştım 200 altına düşüş yaşayacağını düşünmüyorum.
    Eğer 200 altına düşüş yaşarsa bence alım fırsatı vermiş olur hissede yükseliş trendinde sıkıntı olmaz.
    En kötü zaman kaybı yaşarız sabırla 2,çeyrek bilançoyu beklemek gerekir ytd.
    Özür diledikten sonra konu sizin için kapansaydı daha iyi olurdu çünkü insanlara iftira atıp yanından geçip gitmek olmaz ama neyse… sizi hiç sevmedim, bundan sonra benim mesajlarima lütfen yanıt yazmayınz. Selametle.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

Özür diledikten sonra konu sizin için kapansaydı daha iyi olurdu çünkü insanlara iftira atıp yanından geçip gitmek olmaz ama neyse… sizi hiç sevmedim, bundan sonra benim mesajlarima lütfen yanıt yazmayınz. Selametle.
    Hayırlısı.....hoş olmadı ama yapacak bir şey yok sayın davut....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

7.  Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Haziran ayında yabancı alımı en çok Tombul Kuşta olmuş. Bu alımlar ortalama maliyet yükselterek devam edecek. Ortalama maliyet 300 olduğunu düşünürsek yabancı en az %100 kar yapmadan yani 600 olmadan hisseden çıkarlar mı?
    Ortaklar hülasa sen şöyle dedin ben böyle dedim tartışmasını bir kenara bırakıp neticeye odaklanmak lazım.
    Kısa vadede düzeltme seviyesini meselâ 220-30 bandında mı yoksa 207-15 bandında mı yapacaklar kestirmeye çalışıyorum. Yoksa dediğiniz gibi Allah izin verirse bu hisse orta vadede oldukça güzel seviyeleri görecektir.

Wagner grubu darbe kalkışması ilk yazınız taban serisi bekliyordunuz ve arada bayram satışı olabilir düşüncesi vardı sizde daha doğrusu düşüş bekliyordunuz
    Neyin özürunu bekliyordunuz.Beim için konu kapandı hala uzatan sizsiniz.

Sayfa 637/710 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •