Sayfa 99/710 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 5674 madde; 785 - 792 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Merkezin müdahalesini haber alip sanki dolar 10 a düşmüş gibi hisse sattı kitapsizlar. 26.66 an 25.30 a vermek nedir be serefsizin evladı. Hadi bastın iyi bok yedin ne kazandın abi dolar TL ye yüzde 7 saplamis bugün şu hareketi yapan yüzde 7 kazanmasıysa dangalak kullim zararda

2.  Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    + şu ortamda hisse fiyatı anlık 1,6$. Bu şirket 3 sene önce 5$'dan işlem görüyordu. Aradan geçen sürede üzerine ABD enflasyonu+ başta kargo birimi olmak üzere operasyonel büyümeyi ekleyin bakalım sonuç ne çıkacak..
    Bu şirketin hisse fiyatı anlık 1,51$'dan işlem görüyor.
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Bu şirketin hisse fiyatı anlık 1,51$'dan işlem görüyor.
    Dolar bazlı pandeminin yoğun olduğu fiyatlara yakın. Tam komedi !!!

4. Ha şöyle ya iyice batırın dolar yüzde 7 koymuş sizde yüzde 7 ekşi yapin rahatlayın onun bunun çıkartmaları. Ula 26.66 dan 24 e basmak vallahi bravo ya helal olsun.

5. Devrede kestirdiler helal olsun lan size , hemde THY de öyle kitipirik hisselerde değil.helal olsun sana pala acıma yetime.

Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Bence bu haftanın en yüksek TL bazlı değerlerini bugün gören Xu30 hisseleri döviz yeni ataklar yapmadığı takdirde hafif aşağı-yatay bir banda girecek öngörüyorum önümüzdeki haftadan itibaren.Hikayesi olan hariç tabi ki gruba uymayabilir.
    XU30 dışındaki çok daha geride kalmış (sanayi -üretim kaynaklı) hisselerin yükselme sırasının önümüzdeki hafta gelmesini daha yüksek olasılıklı olarak görüyorum.
    XU30 a göre daha küçük hacimler ile yukarı doğru fiyat değişimleri daha kolay olacaktır bu hisselerde.

Benim yakın dönem stratejim ve öngörüm bu şekilde.

THY nin bu dönemki en yüksek rakamı olarak bugün ve 26.66 yı görmüş olmasını not alalım.
    Eğlence sırası ayılarda.
    https://www.youtube.com/watch?v=3LmUXq4Zi28
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Taşınan Açıklar

8. İŞlem sırası durduruldu haberi geldiğinde işlemler devam ediyordu ve 6-7 dakika sonrası işlemler durdu.Borsa eliyle yapılan Büyük bir oyun var

Sayfa 99/710 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •