Sayfa 560/707 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon
Arama sonucu : 5655 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Arkadaşlar geçici olarak hisseden ayrılıyorum. Duruma göre bakıp geri gelebilirim. Herkese hayırlı kazançlar diliyorum.

2. Twitter da 246bin takipçili birinin İstiklal deki patlamanın hemen ardından attığı twit, ABD New York Times ta yayınlanan makalenin aynısı olunca ikinci patlamayı da hissede yaptırdılar.
    Zor oyunu bozar, kalanlara bol kazanç dilerim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,016
     Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Arkadaşlar geçici olarak hisseden ayrılıyorum. Duruma göre bakıp geri gelebilirim. Herkese hayırlı kazançlar diliyorum.
    Hayırlı olsun, heryerde özellikle kuşlu sitede borsanın uçtuğu kaçtığı ve hatta tehlikeli seviyelere ulaştığı söyleniyor.. ama thyao bence hala çok ucuz.. sabırla beklemeye devam. İyi bir yılsonu karı yakışır tombul kusumuza

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,016
     Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Katar Dünya kupası başlıyor, Thy resmi sponsoru, o kadar insanı kim taşıyacak, THY
    En çok biz taşırız buna ilave olarak yanlış hatirlamiyorsam Katar hava yolları tüm uçuş ekibiyle beraber 20 uçağımızı da kiralamisti.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,016
     Alıntı Originally Posted by Ekinoks Yazıyı Oku
    Twitter da 246bin takipçili birinin İstiklal deki patlamanın hemen ardından attığı twit, ABD New York Times ta yayınlanan makalenin aynısı olunca ikinci patlamayı da hissede yaptırdılar.
    Zor oyunu bozar, kalanlara bol kazanç dilerim
    Kisada haklısınız, ama orta ve uzun vadede ne olur, bekleyelim görelim..

6.  Alıntı Originally Posted by özmen Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, heryerde özellikle kuşlu sitede borsanın uçtuğu kaçtığı ve hatta tehlikeli seviyelere ulaştığı söyleniyor.. ama thyao bence hala çok ucuz.. sabırla beklemeye devam. İyi bir yılsonu karı yakışır tombul kusumuza
    Tombulu 30’lardan beri taşıyordum. Gerçek değeri bence 10 dolar civarı. Ama kaostan ilk etkilenen sektör olması da bir dezavantaj. YTD

Duhul
    Mar 2019
    İkamet
    Samsun Atakum,Istanbul,Rize,Samsun Almanya
    Gönderi
    325
    Biz hala buradayız tombul sabırla bekliyorum ... 12.72TL den beri birkaç kez al sat yaparak.

Pandemi önce THY ve tav düşük Ken aldım Tav ayrıldım full Ereğli temettü emekli olma niyetim ile ama THY de full devam daha hedefime ulaşamadım daha...

Sert borsa düzeltmesi çok kalmadı gibi görülüyor herkes borsa konuşup durduğu bu sürede .

4 çeyrek beklenti bilançosunu borsa düzeltme olmadığı sürece bekleyeceğim.hedefimi oraya koydum sonra satış yaptığında Ereğli ekleyeceğim ve froto borsa düzeltme sonrası alacağım ..ileriye dönük hedeflerim...
    Şahsi fikrim tabiki bence herkes kendi fikrini kullansın bildiğini yapsın...içimden benim böyle düşünce geliyor ve mantığım ne derse ona göre hareket ediyorum.

Allah iyi insanlarla karşılaştırsın bizi inşAllah ve selam
     Alıntı Originally Posted by Borsaci53 Yazıyı Oku
    Daha önce dedigimiz gibi yolumuz daha da uzun. MaşALLAH nazar değmesin. ufak ufak çok güzel hareketler bunlar. Daha yolumuz uzun bu sene... Hayırlısıyla daha da iyi gideceğiz pandemi azaldığında daha da iyi gidecek... Şahsi fikrimi söylüyorum herkes kendi aklını kullansın..YTD...Veselam.

Bu arada Agha hemşerim güzel insan. Siz daha burdamısınız merak ediyorum bir ses verin. Yoksa ayrıldınız ki bile.. eskiden beri arada sırada yorum yapardınız merak ettim.
    Piskolojik sabredip kaldınız diye yoksa ayrıldınız mi diye..

M2012K11AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    RMX3301 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by özmen Yazıyı Oku
    Kisada haklısınız, ama orta ve uzun vadede ne olur, bekleyelim görelim..
    Kisa , Orta Uzun THY sn özmen,
    2 gün gecmez unutulur , hisse yine baslar merdivenleri cikmaya bu sefer 2 ser 2 ser
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 560/707 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •