Sayfa 562/707 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 5656 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Yorumlar bittiğine göre, hissemiz uykuya mı yattı diye düşünüyorum...

Duhul
    Mar 2019
    İkamet
    Samsun Atakum,Istanbul,Rize,Samsun Almanya
    Gönderi
    325
     Alıntı Originally Posted by Borsaci53 Yazıyı Oku
    Biz hala buradayız tombul sabırla bekliyorum ... 12.72TL den beri birkaç kez al sat yaparak.

Pandemi önce THY ve tav düşük Ken aldım Tav ayrıldım full Ereğli temettü emekli olma niyetim ile ama THY de full devam daha hedefime ulaşamadım daha...

Sert borsa düzeltmesi çok kalmadı gibi görülüyor herkes borsa konuşup durduğu bu sürede .

4 çeyrek beklenti bilançosunu borsa düzeltme olmadığı sürece bekleyeceğim.hedefimi oraya koydum sonra satış yaptığında Ereğli ekleyeceğim ve froto borsa düzeltme sonrası alacağım ..ileriye dönük hedeflerim...
    Şahsi fikrim tabiki bence herkes kendi fikrini kullansın bildiğini yapsın...içimden benim böyle düşünce geliyor ve mantığım ne derse ona göre hareket ediyorum.

Allah iyi insanlarla karşılaştırsın bizi inşAllah ve selam

RMX3301 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biz sakin sakin sabırla bekliyoruz ... Hiç sıkıntı yok...

Stress baskı yok , satma zorunluğu kredi yok .. rahat rahat Rize çayımı demleyip 12.72TL den beri hala bekliyoruz...tombul kuşu

Kendi hedefim 150-170TL gibi durumlara göre bir kısmı satmak ama bekleyelim görelim..
    YTD şahsi fikrimi paylaşıyorum....Ek 29156

RMX3301 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Çin'de Coronavirüs varyantlarının neden olduğu yüksek vaka sayıları nedeniyle Pekin ve birçok yerde tekrar kapanma kararı alındı. (CTGN)
    Bitmek bilmiyor, ülke üzerinde transit olsun, normal turistik olsun, trafiğimiz diğer yıllara göre fazla, bizim hastaneler nasıl acaba..
    Tarihi çınar, İlber Ortaylı da Corona olmuş. Allah şifa versin. Umarım çoğalmaz şu illet.
    Her kışın sonu bahar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Bursa/İzmir
    Gönderi
    5,237
    Merhaba Bist Yatırımcıları,

Yeni Bist100 günlük kapanış tahmin başlığı açtık.

Yıl kapanış tahmin anketine buyrun lütfen.

Ayrıca Bist100 kapanışını
    Günlük
    Haftalık
    Aylık
    Yıl sonu

Şampiyonlarını izlemek ve şampiyonaya katılmaya davetlisiniz.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...29#post6208729

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,016
    bilançolar sonrasında hisselerin fiyatlamalarına bakıyorum da, sanki tombul kuş pas geçilmiş gibi...
    umarım yılsonunda beklentiler dahilinde bir bilanço ve sürpriz bir temettü kararı ile kendini affettirir..
    yatırım tavsiyesi değildir.

6. Kasım’ın son haftasında iyi bir alım fırsatı verir mi ? kısmet

7. Hem dolar bazli hem TL bazli grafiksel olarak yükselişe hazırım mesajı veriyor adeta. Aralık bilancosu artık fiyatlara yansimaya başlayabilir. Aralik baska olacak yine. Ayrica gecen haftaki istanbul hava limani uçuş rakamlari yine zirvede olduğunu gösterdi. Sanırım işler baya baya iyi gidiyor gibi görünüyor.
    Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

8. Gençler bir yoklama çekelim
    ✈💸✈💸✈💸🦅✈🦅
    Who, baby, Who Will Save The World?

Sayfa 562/707 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz