Sayfa 158/706 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon
Arama sonucu : 5647 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

İnsanlar yasaklara rağmen kafeleri , restoranları açmışlar. Amsterdam' da kapanmaya karşı büyük yürüyüşler olmuş

Hollanda Covid kısıtlamalarını hafifletiyor.

https://parafesor.net/hollanda-covid...yor-26-01-2022

2. Ata online thy 12 ay hedef fiyatı 56,80 TL

Y.t.degildir

3.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Ata online thy 12 ay hedef fiyatı 56,80 TL

Y.t.degildir
    Piyasaya göre iddialı ama potansiyeli yansıtan bir değerleme. Son çeyrek piyasa ortalama beklentisi olan 2,5 Milyarın üstünde bir bilanço gelmesi ihtimalinde diğer aracı kurumların da hedef fiyat revizyonları gelebilir. Global anlamda havacılık faaliyetlerinde olumlu gelişmeler olursa bir başka itici güç olabilir.

4. https://www.borsagundem.com/haber/th...i-aldi/1637802

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. https://haber.aero/sivil-havacilik/t...-bolat-olacak/

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Günlük işlemleri canlı izliyorum, piyasaya tamamen robotlar hakim. Endeks yükselerek bir yerlere geliyor, takılıyor ve robotlar satışa başlıyor. Yüksekten satış sonrası endeks ve hisseler düşüşe geçiyor, bir yerde duruyor ve robotlar alıma başlıyor. Yükselecek diye alanların elinde yüksek maliyetli hisseler oluşuyor. Tam bir kurtlar sofrası... Burada kazanabilmek çok zor. Temeline güvenerek aldığınız hisse elinize yapışıyor resmen. Ederine gelmesi lazım diye beklerken vur-kaççılar bir kaç kademelik karı cebine indiriyor. 26.2-27.9 fiat aralığında vur-kaç yaptılar bugün... Fed faiz artırmadı, Avrupa ve Abd piyasaları artıda. Bakalım yarın ne olacak... Hayırlısı...

7. THY yönetimine Ziya Bolat gelmiş galiba, haberlerde yazıyor. Geçmişine bakınca tecrübeli ve başarılı bir geçmişi var gibi sanki.

Fed in faizleri sabit tutması da çok iyi bir gelişme şuan.

Onumuzde artık yavaş yavaş bilanço tahminleri haberleri gelmeye başladı. Havacılık favori bu sene. Ama işin içine robotlar girince küçük yatırımcıyi bezdiriyor.

Havacılığın yükseliş hareketini ileri geri ve boşlukları doldurarak gitmesini bekliyorum.

Şuan hissenin hızlı şekilde 29,50 ye kadar toparlanma yapabileceği potansiyeli baya fazla bana göre.

Meday haberidir

(((Ukrayna-Rusya sınırındaki hareketlilik, diplomasi trafiğini artırdı. ABD Rusya’nın güvenlik garantisi taleplerine dair cevabını Moskova Büyükelçisi aracılığıyla Rusya Dışişleri Bakanlığı’na iletti.

ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken teslim edilen belgeye dair açıklamada bulundu.

BLİNKEN: CEVABIMIZ ABD'NİN DİPLOMASİYİ TERCİH ETTİĞİNİ YANSITIYOR

Belge, ABD ve müttefiklerinin endişelerini içeriyor. Cevabımız ABD'nin diyaloğa açık olduğunu ve diplomasiyi tercih ettiğini yansıtıyor.
    ABD'nin cevabının Ukrayna ve Avrupalı müttefiklerle tam uyumlu olduğunu söyleyen Blinken, Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov ile cevabı takiben bir görüşme yapacak.)))))

Rusya ve Ukrayna krizi icin ABD ile Rusya gorusme yapacak yakinda sanırım. Bu sorunun çözümü zaten masadaki görüşmeler ile netleşecek. Bu haberde iyi bir gelişme.

Ben bu ay ve şubat ayinda yukari yönlü hareket bekliyorum havacılık hisseleri için. Umarım hava bozmaz ve iyiye gider.

Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

Sayfa 158/706 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •