Sayfa 132/707 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 5654 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1.  Alıntı Originally Posted by Yalniz Mehmet Yazıyı Oku
    Sn Konvertor,
    Mayıs Haziran aylarina kadar hisse fiyati olarak çok guzel seviyelere çıkacağımızı düşünüyorum ben. Çok fazla olumlu haberler olacak havacilikta
    Aynen katılıyorum,hatta Şubat sonu bilancoya kadar dahi iyi yerlere gelme ihtimali olabilir.

Y.t.degildir

2. İsrail, 7 Ocak gece yarısından itibaren tüm ülkelerin seyahat listesi tablosunda kırmızı listeden çıkartıldığını duyurdu.

Dünya uyanıyor!

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. benim anlamadığım belliymiş takas sırasında cıktım:D ileriki günlerde tekrar fırsat verir diye düşünüyorum bakalım, umarım güzel yerlere gelir bekleyenler için daha olumlu yerlere gelir

4.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Yolcu rakamlari çok guzel bence. Bu rakamlar ile hisse fiyatı uzerinde daha fazla itici güç etkisi yapacaktır diye düşünüyorum. Bakalim bizi nerelere götürecek 😁

5. ✈💸✈💸✈🧿🧿🧿🧿🧿🧿🦅🦅🦅🦅🦅

6.  Alıntı Originally Posted by Ercan3543 Yazıyı Oku
    benim anlamadığım belliymiş takas sırasında cıktım:D ileriki günlerde tekrar fırsat verir diye düşünüyorum bakalım, umarım güzel yerlere gelir bekleyenler için daha olumlu yerlere gelir
    21,00 tl ve 22,00 tl lere belki gelebilir,gelmeyedebilir.Tahta yapıcı bu saatten sonra kimseye ucuz mal vermez diye düşünüyorum.

7. Alıcılar ve satıcılar biribirine yakın olduğu için hisse hangi yöne gideceğine karar veremiyor. Ogleden sonra belli olur ne yapacakları. Bakalım neye karar verecekler

Sayfa 132/707 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •