Sayfa 155/707 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon
Arama sonucu : 5654 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Bilançonun çok çok olumlu olacağını düşünüyorum. Güncellenen hedef fiyatlar bilanço ve doluluk oranlarında olası düzelmeler sayesinde tekrar revize edilebilir diye umuyorum. Önce Ocak uçuş ve doluluk verileri, ardından 1 Mart bilanço, Covidte olası düzelmelere bağlı küresel bir havacılık rallisi de başlarsa yaza doğru tadından yenmez, ardından en iyi çeyrekteki doluluk oranları var takip edilecek. Takvim güzel.

HSBC, THY fiyat hedefini arttırdı. 21/01/2022 09.48.46

HSBC, 21 Ocak tarihli raporunda THY fiyat hedefini 23.60 TL'den 36.20 TL
    çıkardı ve 'al' tavsiyesini korudu.

3. Sabahtan bu saate kadar olan surede satıcılar fazlaydi ancak bu saat itibariyle birbirine çok yakın hale geldi. Sanırım artış başlayabilir bu saat sonrasında.

Birde şu Ukrayna Rusya sorunu olmasaydi çok iyi olacaktı aslında. Sorun büyük gibi sanki. Para babaları en ufak şeyde zaten nakite geçmeyi tercih ediyor lar.

THY için orta ve uzun vade ben olumluyum. Gelecek haberler de bu sektör için olumlu gelir muhtemelen

Artık yavaş yavaş bilanço tahminleri gelecek ve bunu fiyatlamaya başlarlar sanırım.

Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

BOFA aldığı-sattığı

Hisse diplerdeyken aldım iyi yerlerde verdim. Artık kağıdı sıfır maliyetle taşıyorum )
    Havacılıktan aldığım karları yine havacılığa bağladım ama yine ağırlık pegasusda fakat pegus THY oranını değiştirdim. Yüzde 60 sarı kuş, yüzde 40 kızıl kuş. Pegausu uygun yerden vermeyi düşünüyorum ama bu sefer THY yi çok daha uzun süre tutmayı planlıyorum. Tek sıkıntı olarak seçimler görünüyor gözüme. Bakalım duruma göre pozisyon alacağız belkide. Herkese hayırlı iyi kazançlar tekrar aranızdayım.

6. İngiltere, Kovid pasaportlarını rafa kaldırıyor.
    Çek Cumhuriyeti zorunlu aşılamaya KARŞI karar verdi.
    İrlanda çoğu kısıtlamayı kaldırıyor ve çeşitli tesislere girmek için Kovid pasaportlarını kaldırıyor.
    Özgürlük kazanacak!

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ziraatin bilanço beklentisi gayet güzel ama daha yüksek olabileceği beklentim var.

Sayfa 155/707 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •