Sayfa 402/707 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 5654 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    3. çeyrek dediğiniz gibi 25 milyar kara ulaşırsa HBK 24 demek olurki 150 ila 200 hedef olur.
    9 aylık yazılmış

IN2015 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    THY den harika bir bilanço
    bir goflet borcun olsun
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3. Nakit ve benzerleri toplamda 58 milyar TL iken şirketin piyasa değeri 85 milyar tl. 3. Çeyrek kâr ile belki şu anki piyasa değeri kadar nakiti olacak 🤔

4. uzun vade dolar bazlı %60 gitmesi gerek, kırarsa da fena olmaz hani.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

5. thy nin karının 2.5 milyarlık kısmı petrolu hedge etti diye, umarım petrol düşmez, düşerse de umarım hedge'i kapatmayı unutmazlar.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

6. *Yatırım tavsiyesi değildir.

7. THY/Bolat: THY hisseleri bana göre değerinin çok altında seyrediyor - Dünya

Dünya gazetesinde yayınlanan habere göre; THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Ahmet Bolat şu açıklamaları yaptı:

- İstanbul Havalimanı'ndaki yatırımlar da dahil THY'nin maddi duran varlıkları 15 milyar dolar civarında bulunuyor.

- THY hisseleri bana göre değerinin çok altında seyrediyor, işlem görüyor. Bana göre THY hissesinin minimum 6 dolar olması gerekiyor.

- THY'nin elde ettiği başarılı sonuçlar ortada. Yani, hisse fiyatı bu performansı yansıtmıyor. Önümüzdeki dönemde yabancı yatırımcılara THY'nin performansını daha iyi anlatmak için road show'a çıkacağız.

THY'nin mali işlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Doç. Murat Şeker, ise şu açıklamayı yaptı:

- THY hisselerinde yabancı yatırımcı payı yüzde 40'larda iken yüzde 20'lere indi. Uzun vadeli yabancı yatırımcıların bizi dinledikten sonra yeniden THY hissesine yöneleceğine inanıyoruz.

8. Sayın Bolat THY ye 6 dolar hisse fiatı biçmiş..Ne diyelim Bence biraz mütevazi davranmış..

Sayfa 402/707 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •