Sayfa 525/707 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon
Arama sonucu : 5650 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Ekim ayının henuz başındayız. Daha ayın 6si ve 84,80 rakamlarını gördük. Şuan için Ekim ayına iyi başladık bence.

Uçuş rakamlari gelecek ve buna binaen bilanço tahmini ve hedef fiyatlar gelecek tir.

Açıkçası THY nin bilançosu kuvvetli gelecek ilk 5 şirketler içinde olacağını düşünüyorum.

Ekim sonuna kadar guzel aksiyonlar gorebiliriz diye düşünüyorum

Dış piyasalarda da hava ılımlı ve guzel esiyor gibi şimdilik

Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

Bugün gerçekleşen açığa satış işlemlerinde artış olmaya başlamış, En çok açık yapılan 1.1 mlyr tl hacimle THYAO olmuş, fiyat yükseldikçe açık artar açık arttıkça fiyat yükselir döngüsüne mi giriyoruz yoksa gene!

3. Bilanço tarihi: 2 Kasım.
    Who, baby, Who Will Save The World?

4. Sasa 89 oldu bizimki hala 83-84 arası oyalanıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by mavsar Yazıyı Oku
    Sasa 89 oldu bizimki hala 83-84 arası oyalanıyor.
    Sabret daha A1, İnfo sabah sattıklarını kapanışa doğru alıma geçecekler. Dünkü gibi bir kapanış hareketi olabilir. YTD

6. A1 yürek yemiş, sattıkça sattı, şayet karşılıklı değilse “Yediğin hurmalar kapanışta mideni tırmalar.” hesabı… Bofa da pusuda bekliyor, bunun hakkından gelirse Bofa gelir.

7. BOFA şu saate kadar uzaktan izledi.

Müdahil olmazsa bir değişiklik yaşanmaz.

8. Grafiksel olarak bakinca haftalık süre doluyor ve yarın ufak bir sıkışma belki olabilir. Neredeys Ekim ilk haftasi bitiyor. Bu hafta yarin son gün.
    Önümüzdeki hafta 85 ustunde gezinebilir diye düşünüyorum.

Son birkaç gündür kapanışları yukarida kapatması hissenin kendini yukarı itme potansiyelini artırıyor bana göre.

Yarin belki 87 ile 87,50 bandına çıkıp ordan geri asagi 85 lere salabilir gibi hareket yapabilir gibi düşüncem var
    Yada
    Yarin yataya bağlayıp biraz aşağı, biraz yukari diyerek bugünün aynısını yaparak yatayda kalabilir ve 85 üzeri hareketlerini öbur haftaya da birakabilir. Hic belli olmaz.

Bakalım yarın nasıl olacak. Balinalar yarin karar verirler artık bekleyip görücez

Tavsiye içermez, kendi düşüncem dir.

Sayfa 525/707 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •