Sayfa 610/707 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660 ... SonSon
Arama sonucu : 5654 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Sn Pardus
    Kaleminize ve emeginize sağlık,
    THY açisindan hem fikiriz, Makro ekonomi konusunda ise
    bence mevcut ekonomi yönetimi devam edecek diğer türlüyü test ettik sağlamasini yaptik defalarca olmuyor...

Bence Dövizde yükselis devam eder ve köpük olusacak, Bu köpük ortaminda yabanci gelip döviz satıp
    Devlet iç borçlanma, Borsa v.b ensturmanlara yatirim yapacak dövizdeki köpük gidecek,
    Sonrasi bildigimiz gibi yabancinin Win Win olacak,
    Borsaya giren yabanci THY ve Kchol es gecmeyecek,
    Bunun icin not arttimlarida beklenecek, bence normalesme sürecine girecegiz umutluyum,

Bilgilendirme icin tekrar tesekkür ederim.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    İhracat oranı en yüksek Bist30 şirketleri ilk ikide Thyao %91,31 Froto %74.97…
    Dolar artışı hisseye pozitif yansıyacaktır. ✈
    Bugün Şişecam alım yaptım o da ihracat yapan firma zaten hala zirvesini geçememiş durumda esas pozisyon THY kısmet aynı düşüncedeyim. Obankalar gene out olacak anlaşılan ytd.ortodoks politika doğru olan bu zaten iyi THY uçuyoruz ytd.

Erdemir forumu fena �� ağzına kadar dolu forum neyse THY büyüme hissesi temettü soran olamaz ytd .

Duhul
    Mar 2019
    İkamet
    Samsun Atakum,Istanbul,Rize,Samsun Almanya
    Gönderi
    325
     Alıntı Originally Posted by Borsaci53 Yazıyı Oku
    12.71TL den beri inat etim satmadım , dünkü Pandemi var zaten düşüktü ve Pandemi bittiğinde adım kadar emindim çıkacağına sabrettim bekledim. Şu anda daha yeni yeni çıkmaya başladı karlar yeni yeni gelmeye başladı ve yaz sezonu daha başlamadı bile. Bunlar hepsi daha da iyiye gideceğim sinyaleri.

Ben sadece mantık yürüterek ileriye bakarak neler olabileceğini varsayarak .. thy ve tav yüklü aldım ve bekliyorum sabırla.

Nerde satacağım daha düşünmedim.

Teknik olarak usta değilim. Ama burda teknik bilgisi olan abiler varsa. Onları görüşüne göre nereye gidebilir nereden dönebilir varmı paylaşmak isteyen biri. Tabiki yatırım tavsiyesi degil sadece bilgilendirmek amaçlı.

Şimdiden Allah razı olsun teşekkürler.

M2012K11AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Beyler sakın olan sabırlı olun diyordum. Uzun zamandan beri yazmıyorum sabırla ufak lot yaparak al sat yaparak kar realisayon dışında hala yüklü şekilde bekliyorum.

Eskilerden forumda olan zaten hatırlar beni.
    Lazım olmayan parayla sabırla olunca er yada geç meyvelerinin toplarsın püf nokta sabırla bekleyebilmek.

Tarkan'ın sen başkasında diyerek uzaya doğru yol alıp daha doğru yönetilen şirket olarak , daha da güzel yerlere geleceğini düşünerek yıkılmak ayaktayız bekliyoruz. sıkıntı yok.

Yatırım tavsiye değildir herkes kendi aklını kullansın lütfen.
    Ben sadece uzun zaman sonra yolumu fikrimi paylaştım sesli olarak.

Bekleme moduna da olduğum için foruma fazla takılma yapmıyorum.
    Uzun vade THY , Tüpraş , Froto ve Ereğli bekliyorum.
    Ve eminim önümüzdeki en az 5 en fazla 10 sene sonra geleceğimizi kurtaracaktır bu sabırla olan bekleyiz.

Allah herkesin gönlüne göre versin İnşAllah iyi insanlarla karşılaştırsın bizi.

RMX3301 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2019
    İkamet
    Samsun Atakum,Istanbul,Rize,Samsun Almanya
    Gönderi
    325
    Dvk_Psh , Agha , Yanlız Mehmet,Berkimcans, Konvertor, Balina ve unuttum eskiden olan varsa zaten hatırlar eski yazılarımı. Sakın şekilde foruma çok takılmadan borsaya da çok bakmadan piskolojimi bozmadan takılıyorum.
    Sonra beyaz saç yada hiç saç kalmaz kafayı taka taka.

InşAllah doğru düşünüp sabırlı olmanın faydasını Allah'ın izniyle alacak sabreden.
    YTD sesli düşündüm herkes kendi aklını kullansın lütfen

RMX3301 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Merhaba arkadaşlar; ben 2018 eylül ayında 16.70 aldığım thy hisselerimi 26 mayıs'ta 142.80 da sattım ve hata ettim. Ancak paramın bu 5 yıl zarfında ancak değerini bir kaç al sat yaparak kurtardım. Fakat yine de en iyi hisse olarak thy görünüyor. Okuduğum tüm yorumlar onu gösteriyor. FAKAT BİR TÜRLÜ DİP DALGASINI ÇÖZEMİYORUM. Son yaptığınız yorumlar özellikle sayın PARDUS'un yorumları çok önemli. artukbey, Dvk_Psh , Agha , Yanlız Mehmet, Berkimcans, Balina hepinize teşekkür ediyorum, sizlerin yorumlarınızı değerlendirerek önümüzü ancak görüyoruz.

7. son 15 dakikada 5472 den 5544 e yükseldik bank of 419 milyon TL lik alım yaptı bunun 95miyon tl lik kısmı thyao

Sayfa 610/707 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •