Sayfa 27/31 İlkİlk ... 172526272829 ... SonSon
Arama sonucu : 242 madde; 209 - 216 arası.

Konu: ELITE - Elite Naturel Organik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Ocak ayından itibaren yıldız pazarda işlem göreceğiz, hayırlısı olsun, bence çok güzel haber

2. Elit in son çeyrek bilançosu ne zaman geliyor?
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

3. Yeni ürün gamı hayırlı olsun.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1235285

4. teknik görünüm
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

5. Hisseye 55 üstü kapanış yaptırmadılar, endeks zirve tazeledi elite düştüğü yerden bir gıdım kımıldamadı. Umarım bilmediğimiz bir durum yoktur, şirketten de güzel haberler gelmez oldu.

6. Takasta 12 ocağa kadar yabancıda azalma vardı. Bu güne kadar da cüzi bir artış var. Teknik bakışta 57.80 i denemesini beklerdim bu endeks yükselişinde. Gelecek olan bilançodan kaynaklanıyorsa ayağına taş bağlı hareketleri o zaman umudum azalır bu şirket hakkında.
    Yazıp çizdiklerim
    yatırım tavsiyesi olmayıp
    faldan öteye gidemez.
    Selametle.....

7. Düşen trendi geçmeyi deneyip geri geldikten sonra oluşturduğu ikili dip in momentumu ile 2. denemesinde düşen trendi geçti. Bir trend oluşturma çabasında. Buradan bir yeni yüksek yapsa da şimdilik bunun bir düzeltme dalgasının C si olma ihtimali yüksek.
    Takip ettiğim hiselerden biri. O kadar analiz yapmışken burada da paylaşayım dedim.
    Yazıp çizdiklerim
    faldan öteye gidemez.

Selametle.....

8.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Düşen trendi geçmeyi deneyip geri geldikten sonra oluşturduğu ikili dip in momentumu ile 2. denemesinde düşen trendi geçti. Bir trend oluşturma çabasında. Buradan bir yeni yüksek yapsa da şimdilik bunun bir düzeltme dalgasının C si olma ihtimali yüksek.
    Takip ettiğim hiselerden biri. O kadar analiz yapmışken burada da paylaşayım dedim.
    Yazıp çizdiklerim
    faldan öteye gidemez.

Teşekkürler üstad

Sayfa 27/31 İlkİlk ... 172526272829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz