Sayfa 28/31 İlkİlk ... 182627282930 ... SonSon
Arama sonucu : 242 madde; 217 - 224 arası.

Konu: ELITE - Elite Naturel Organik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Hayırlı olsun.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1247881

"Şirketimiz bünyesinde uzun bir süredir ar-ge çalışmalarını sürdürdüğümüz bebek maması üretim çalışmaları sonuçlanmış olup, nihai ürün haline getirilmiştir. Hem organik hem konvansiyonel bebek maması olarak gerçekleştirilecek üretim ile ilgili olarak seri üretime geçişe yönelik hazırlıklar da tamamlanmıştır. Pazarlama faaliyetleri sonrasında seri üretime geçilmesi planlanmaktadır. Bu kapsamda bebek mamasının seri üretime geçilmesi durumunda konuya ilişkin açıklama Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılacaktır. Bebek mamalarının üretim ve satışına başlanılması ile birlikte Şirketimiz cirosuna ve karlılığına olumlu katkı sağlaması beklenilmektedir.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgisine sunarız."

2.  Alıntı Originally Posted by White Knight Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1247881

"Şirketimiz bünyesinde uzun bir süredir ar-ge çalışmalarını sürdürdüğümüz bebek maması üretim çalışmaları sonuçlanmış olup, nihai ürün haline getirilmiştir. Hem organik hem konvansiyonel bebek maması olarak gerçekleştirilecek üretim ile ilgili olarak seri üretime geçişe yönelik hazırlıklar da tamamlanmıştır. Pazarlama faaliyetleri sonrasında seri üretime geçilmesi planlanmaktadır. Bu kapsamda bebek mamasının seri üretime geçilmesi durumunda konuya ilişkin açıklama Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılacaktır. Bebek mamalarının üretim ve satışına başlanılması ile birlikte Şirketimiz cirosuna ve karlılığına olumlu katkı sağlaması beklenilmektedir.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgisine sunarız."
    Teşekkürler
    Ve tavan....
    İlk direnci ikinci seans tavan gidebilirse deşmiş olacak. Sonraki hedefi a=c olacak.

Yazıp çizdiklerim
    yatırım tavsiyesi olmayıp
    faldan öteye gidemez.

Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

3. Tavanda 1 M lot alış için bekliyor.
    Bir haberle tavana yapıştı bozmadı. Yarın ola hayrola....
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

4. Tavan hayırlısı olsun, çok bekletti umarım bir ralli yapar

5. Bebek maması işine girmelei süper şirket vizyon değiştiriyor habire üstüne koyuyuyor..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. Elit benim için önemli bir hisse.
    2. tavanı yapıp bozdu.
    En önemli soru A etiketi doğru yerdemi ? Takip ediyorum.
    A dalgası doğru ise B oluşması sonrasında bir C dalgası beklerim. Şimdilik A nın doğruluğu için bir kıstasımız yok. B nin oluşması A yı doğrulayacak.
    Yazıp çizdiklerim
    faldan öteye gidemez.
    Selametle.....

7. Elitte değişen çok bir şey yok . Yükselen trend devam etse de B dalgasında trade etmek anlamlı gelmediği için hisselerimin hemen hepsini 2. tavanda sattım. Hisseyi takip etmeye devam şimdilik. Duruma göre uv biriktireceğim hisselerden biri.
    Yazıp çizdiklerim
    faldan öteye gidemez
    Selametle.....

8. Bu mama işi ciddi görünüyor, ufak getirilerde olsa da 2. satış haberi de geldi, dün ve bu sabah ekleme yapmıştım uzun vadede güzel gelişmeler olacak gibi duruyor

Sayfa 28/31 İlkİlk ... 182627282930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •