Sayfa 23/31 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon
Arama sonucu : 242 madde; 177 - 184 arası.

Konu: ELITE - Elite Naturel Organik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Patron, 12 milyon lotu 45tl.den orta- uzun vadeli yatırımcıya sattığını açıkladı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    12 milyon hisse öyle bistte lot lot satılacak gibi miktar değil.Daha öncede yaşadım böyle yüksek lot satışları blok satış olarak bir aracı kuruma satılıyor.o kurum hisseyi yukarı taşıyıp yükselişte piyasaya satışı gerçekleştirebilir.Aksi halde alıcı bulamazlar.
    Bugün aynen dediğim gibi oldu.belliki bir aracı kuruma devretti patron.Artık bukadar lotu borsada yükseltmeden satamazlar.Üçlü rakamlar bekliyorum hisse fiyatında.ytd
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

3. Satılan lotların 8.880.000 adedi İş Bankası takasına geçmiş görünüyor. Bu lotlar KAP'ta belirtildiği gibi orta-uzun vade için alınmış ise güzel bence.

4. Bir de kurumsal yatırımcılara sundukları gelecek projeksiyonundan bir raporla bahsetseler piyasa bunuda satın alır

5.  Alıntı Originally Posted by White Knight Yazıyı Oku
    Satılan lotların 8.880.000 adedi İş Bankası takasına geçmiş görünüyor. Bu lotlar KAP'ta belirtildiği gibi orta-uzun vade için alınmış ise güzel bence.
    Evet çok ilginç. İş bankası ve iş yatırımın ayrı ayrı takasları görünüyor. Yani iş bankası kendi nam-ı hesabına almış bunları diye anlıyorum. Neden böyle bir şey yaptılar acaba

6.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Evet çok ilginç. İş bankası ve iş yatırımın ayrı ayrı takasları görünüyor. Yani iş bankası kendi nam-ı hesabına almış bunları diye anlıyorum. Neden böyle bir şey yaptılar acaba
    İlk 3 sıra İş Bankası ve grup şirketleri olmuş. Yatırım Finansman da İş Bankası şirketi.
    https://twitter.com/hturna7/status/1...TAgFFqIww&s=19

7. Nasıl speksin sen ,ceza daha yeni dolmuştu tekrar VBTS bilerekmi yapıyorsun?
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Sayfa 23/31 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •