Sayfa 25/31 İlkİlk ... 152324252627 ... SonSon
Arama sonucu : 242 madde; 193 - 200 arası.

Konu: ELITE - Elite Naturel Organik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

2. Ters köşe yaptı bu sefer 60-63 geçecek sanırım nasip cüzi miktarda var

3.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Ters köşe yaptı bu sefer 60-63 geçecek sanırım nasip cüzi miktarda var
    Fena ters köşe yaptı hem de. Geçen seferde kredili işlem ve brüt takas yasağı aynı anda gelmişti. Bu sefer zaten kredili işlem yasağımız vardı o sebeple geçen seferki gibi olmadı diye düşünüyorum.

4. Selamlar herkese,

Şirketle ile ilgili birkaç şey paylaşmak isterim.

Öncelikle yatırımcı ilişkilerine ilk 9 aydaki ciroya yakın bir cironun son çeyrekte gelmesi ihtimalini sordum ( ilk 9 ay ciro 564 mio tl, faal.raporu yılsonu ciro hedefi 1 mia tl) Bunun için çok sıkı çalışıyoruz, hedefimizde sapma yok dediler ki bence 2023 başındaki bu hedef olası Wallmart ve Aldi anlaşmalarına istinaden verilmişti.

Bu 2 büyük firma ile anlaşmalarının etkisini 2024 de daha net göreceklerini belirttiler ve şu an en büyük satışların Seven Eleven' a olduğunu belirttiler.( O da Abd li market zinciri)

Herkese iyi forumlar.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Sessiz Yazıyı Oku
    Selamlar herkese,

Öncelikle yatırımcı ilişkilerine ilk 9 aydaki ciroya yakın bir cironun son çeyrekte gelmesi ihtimalini sordum ( ilk 9 ay ciro 564 mio tl, faal.raporu yılsonu ciro hedefi 1 mia tl) Bunun için çok sıkı çalışıyoruz, hedefimizde sapma yok dediler ki bence 2023 başındaki bu hedef olası Wallmart ve Aldi anlaşmalarına istinaden verilmişti.

Bu 2 büyük firma ile anlaşmalarının etkisini 2024 de daha net göreceklerini belirttiler ve şu an en büyük satışların Seven Eleven' a olduğunu belirttiler.( O da Abd li market zinciri)

Herkese iyi forumlar.

Selamlar,
    Çok kıymetli bilgiler çok teşekkür ederim.

6. Bugünkü artışa sevinmedim desem yeridir.2 aralığa kadar toplamayı düşünüyordum ancak bürüt takas ters köşe yaptı.Elitin dünya pazarlarına açılması onu daha cazip hale götürüyor.Hisseye pahalı diyen analizciler var ancak beş para etmez hisseler bulutların üzerine çıkmış ise elite pahalı desinler şimdilik sorun etmem.Bilançoyu görüp değerlendirme yapalım .Teknik analiz geçmişi çizer temel analiz geleceği.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

7.  Alıntı Originally Posted by Sessiz Yazıyı Oku
    Selamlar herkese,

Herkese iyi forumlar.

Teşekkürler paylaşım için. Yeni röportajda da aynı tutarı belirtmiş patron.

https://turkiyedeisdunyasi.com/dogan...ken=323836B9C3

8. Takasta İş Bankası'ndan Citibank'a yüksek miktarda virman yapılmış görünüyor. İş Bankası takasında 3.057.004 lot kalmış. Citibank takası 1 günde yaklaşık 4 milyon lot artarak 5.424.350 lot olmuş. Bu sayede yabancı payı 1 günde 3,91'den 13,35'e çıkmış. Hayırlısı bakalım.

https://fintables.com/sirketler/ELITE/takas-analizi

Sayfa 25/31 İlkİlk ... 152324252627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •