Sayfa 29/31 İlkİlk ... 192728293031 SonSon
Arama sonucu : 242 madde; 225 - 232 arası.

Konu: ELITE - Elite Naturel Organik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Bu mama işi ciddi görünüyor, ufak getirilerde olsa da 2. satış haberi de geldi, dün ve bu sabah ekleme yapmıştım uzun vadede güzel gelişmeler olacak gibi duruyor
    elimde fazla bişey yok ama şirket üstüne koyarak gidiyor...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. FTSE Micro Cap endeksine eklenecekmiş, hayırlı olsun.

https://www.foreks.com/haber/detay/6...er-belli-oldu/
    Son düzenleme : White Knight; 19-02-2024 saat: 09:08.

3.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    elimde fazla bişey yok ama şirket üstüne koyarak gidiyor...
    Evet ortak ama hisseyi buraya sıkıştırdılar gibi, can sıkıyor

4. 2021 yılında Borsa İstanbul'a açılan Elite Naturel. ürünlerinin yüzde 94'ünü ihraç ediyor. Elite Naturel Yönetim Kurulu Başkan Vekili Çağrı Eşmekaya, yeni yatırımlarıyla ihracatta daha hızlı büyüyeceklerini söylemişti
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

5. Şirketimiz yönetim kurulunun 29.02.2024 tarihli toplantısında;

a) 2024 yılında gerçekleştirilecek 2023 yılı olağan genel kurul toplantı gündemine eklenebilmesi ve daha sonraki dönemlerde gerçekleştirilebilecek sermaye artırımları da göz önüne alınarak, Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-18.1 Sayılı Kayıtlı Sermaye Sistemi Tebliği'nin (Tebliğ) 5. Maddesinin 4. Fıkrasında yer alan hükme uygun olarak Şirketimizin bağımsız denetimden geçen en son finansal tablolar olan 30.06.2023 tarihli finansla tabloya göre 542.583.907,-TL olan özkaynak büyüklüğü dikkate alınarak yeni kayıtlı sermaye tavanın 2.500.000.000 (İki Milyar Beş Yüz Milyon) TL olması konusunda onay için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuru yapılmasına,

b) Kayıtlı sermaye tavanının artırılması amacıyla, Şirketimiz esas sözleşmesinin "Sermaye" başlıklı 6. maddesine ilişkin tadil taslağının kabulüne,

katılanların oy birliği ile karar verilmiştir.

Yönetim kurulumuz tarafından kabul edilen esas sözleşme tadil tasarıları ekte yer almaktadır.

Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza duyurulur.

Saygılarımızla.

6. ki saat önce Ankarada Elite üretim tesisine gittim bir arkadaşımla.Çok iyi karşıladılar.İki vardiya çalışıyorlar.Depo full cam şişede dolu ürünlerde doluydu.Tesisi gezdik.çalışanlar çok memnundu.Ürünlerden tatdık.Polatlı fabrika inşaatı devam ediyormuş.çok beğendim.%80 ihracat yapıyorlarmış.walmart,aldi ve seveneleven firmalarına değişik adlarda ürün gönderiyorlar.japonyaya da satış yapıyorlar.Biz ordayken hemen bir kamyon yüklemek için yanaştı limanlara nakliye için.Tıkır tıkır işleyen bir firma.Nisanda genel kurulda görüşmek dileği ile ayrıldık.

7.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    ki saat önce Ankarada Elite üretim tesisine gittim bir arkadaşımla.Çok iyi karşıladılar.İki vardiya çalışıyorlar.Depo full cam şişede dolu ürünlerde doluydu.Tesisi gezdik.çalışanlar çok memnundu.Ürünlerden tatdık.Polatlı fabrika inşaatı devam ediyormuş.çok beğendim.%80 ihracat yapıyorlarmış.walmart,aldi ve seveneleven firmalarına değişik adlarda ürün gönderiyorlar.japonyaya da satış yapıyorlar.Biz ordayken hemen bir kamyon yüklemek için yanaştı limanlara nakliye için.Tıkır tıkır işleyen bir firma.Nisanda genel kurulda görüşmek dileği ile ayrıldık.
    Çok teşekkürler. Yeni tesis de en geç yaz aylarında açılır umarım uzamadan.

8. Sabırla teknik takibe devam.
    Teknik görünüm
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

Sayfa 29/31 İlkİlk ... 192728293031 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •