Sayfa 101/783 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 6261 madde; 801 - 808 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ortak su Dolar kurunda tl Teknik falan bakmak yanlis , Dolar bazli Teknik bakmak lazim .
    Yahu 19 larda 2 tene zirve var orayı geçerse geçilen zirve destek olur en azından, Atakan ortagın yazısını okusana, sonsuz çıkacakmı bu endeks, bi verirlerse tarumar oluruz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    Temel olarak ne bekliyorsun bu p.ştlardan, yeniden degerleme mi yapacaklar, stok deger artışından 3 milyar kar mı açıklayacaklar, en azından teknik olarak 2 zirveyi geçtik deriz...

3. Temel olarak is bekliorum yeni, 3 senedir is alamayan insaat firmasi mi olur !! Azerbaycani da saymiyorum cunku baslamadi daha . Kazakistan 5 Milyon dolarlik isi de saymiyorum . Bu sirketin patronlari demek ki sirketten baska yollarla goturuo ki demio bu adam niye is alamiyor diye .Foslayan mesela demio mu ki ne bicim is , paylarimi erittiniz beceriksizliginiZ yuzunden diye . Nasil Sirket bu anlamadim

TKFEN direncler: 18,50 18,74 19,18

5. Bireysel emeklilikten merkez bankası kararı öncesi gün gelen param vardı 2-3 gün içinde pul oldu çok fena zarara girdi, belki eski değerine getirebilirim diye 2 gün önce THY almıştım bugünde SAHOL en azından 1-2 yıl beklemeye razıyım. Dolar bazında kurtarabilirsem ne ala.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    22.11.2021 tarihinde Ditaş Doğan Yedek Parça İmalat ve Teknik A.Ş. (DITAS) payları ile ilgili olarak 27,72
    fiyattan 150.000 adet satış işlemi yönetmekte olduğumuz Marmara Capital Portföy Hisse Senedi Fonu
    tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Ditaş Doğan Yedek Parça İmalat ve Teknik A.Ş. (DITAS)
    sermayesindeki paylarımız 22.11.2021 tarihi itibariyle %5 sınırının altına inmiştir.
    İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.
    Adı Soyadı (*) : Haydar Acun
    Unvanı : Portföy Yöneticisi
    Adres : Baltalimanı Mah. Baltalimanı Hisar Cad. No:14/1 Sarıyer-İSTANBUL

Tekfen alın biraz **....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Temel olarak is bekliorum yeni, 3 senedir is alamayan insaat firmasi mi olur !! Azerbaycani da saymiyorum cunku baslamadi daha . Kazakistan 5 Milyon dolarlik isi de saymiyorum . Bu sirketin patronlari demek ki sirketten baska yollarla goturuo ki demio bu adam niye is alamiyor diye .Foslayan mesela demio mu ki ne bicim is , paylarimi erittiniz beceriksizliginiZ yuzunden diye . Nasil Sirket bu anlamadim
    Aralarında sorun yok p.ştların, Ziya dayıyıda tezgahın içine çektiler ibişler. Sorun olsa eylem görürdük Maxi, hisse alımı-satımı, cfs yoksa socarın dönüşü, kar, iştirak-arsa-bina satış.....vs.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    sorun cfs mi nedir???? Eger damat bu yüzden suçlanıyorsa ve ayagı kaymışsa o zaman socar şimdiye satılmalıydı. Bence damat vs. sorun yok aralarında hepsi kendini geriye çekip ortak aday zekiyi yön. kuruluna atadılar, ceo olarakda pandırı getirdiler. Geçen yıl temettü alamadılar, bu yıl ne olacak onun hesabını vs. çoktan belirlemişlerdir bunlar....

Sayfa 101/783 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •