Sayfa 121/782 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 961 - 968 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Hektas ornegini verdim begenmedi Caglar Bey , biz insaat firmasiyiz dedi . Enka dolar bazli grafigini attim bari insaat olalim dedim . Isi alamayan o degil sonucta ama maillerimizi sikayetlerimizi iletmesi lazim . Bu rezillige biri dur demeli artik . Bir sirket kotu surecler gecirebilir, pandemi doneminde anladik isler durdu etti Yeni proje ihaleleri gecikti ancak oncesinde de sonrasinda da pandeminin sirket ozelinde herhangi bir somut gelisme yok . Madem bu kadar umrunuzda olmayacakti 200 Milyon lot , neden halka actiniz haysiyeti olmayan seref yoksunlari. Madem oyle umrunuzda degiliz kottan cikaririsin toplayip malini . Aksi taktirde sizleri her ortamda her platformda hirsiz oldugunuzu Butun sektore duyurmayan adam degildir . Bugun ust kademelerde muhendis degilim ama bi gun elime duseceginiz gunler de gelecektir bu sirketle hesabim bu kagidi satsam da bitmez . Hele Haci murat seninle colugun cocugundan ciksin bak onlarin gunahi ne diyecekler burada ama ciksin boyle hirsiz bi baban varsa milletin canini yaktiysa colugundan cocugundan ciksin .

2. Pandeminin dibinde bile 1,85doları görmüş hisse, şu anda 1,45dolar. Yabancı alıma geçerse güzel yerlere gider. Pandemi fiyatına getirerse yaklaşık 6tl artış yapar.

Yöneticiler artık zalimliği bırakıp yatırımcıyı sevindirecek işlere imza atmaları lazım. Pandeminin dibindesiniz yönetici beyler silkelenin artık.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Kpmg turkiye Twitter adresi mesajlara acik , sikayetlerinizi yazin . Ben gomdum mesajlari , taciz edin biraz hakkinizi savunun beyler yoksa 1 Dolar oluruz sessiz olursak . Adamlar gasp etti bizi cekinmeyin, avukat tutacaksaniz edeceksiniz birlik olalim ben varim . Zaten battik son parayi da veririz avukata , yeter ki bu iblislerin pisliklerini ortaya cikaralim. Akp den nefret etmesem konuyu cumhurbaskani basdanismani arkadasima kadar tasiyacam Akp nasil olsa cokmeye firsat ariyor her yere

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
    Ekteki özet konsolide finansal tablolar, 31 Aralık 2020 tarihli bağımsız denetimden geçmiş konsolide finansal
    tablolar ve ekli notları ile birlikte okunmalıdır. Ara dönem finansal sonuçları tek başına yıl sonu sonuçlarının bir
    göstergesi olmazlar.

MAXİ bilançoda yazan bu şeyden ne anlıyorsun, şirket zaten yol açmış kendine yıllık denetimli bilanço görülmeli....Sen, ben, hepimiz sapına kadar haklıyız ama herşeyin bir zamanı var....

---Kapıcı Cafer bana gönderdiği geçen yılki Ventures degerlemeleri için şapa oturdu, ona kalsa venturese yatan tüm para 41 milyon dolar ve şu anki deger 80 milyon dolar. Tüm kar 39 milyon yani ama sadece 4 iştirakdeki arz-satış karı kapıcıyı yalanlıyor. İlk yarıda elden çıkan şirketler haricinde mi 80 milyon dolar orası muaalla, Quanergy deki pay için ALRAİ ismini vermesi kapıcının işini dogru yapmadıgını gösteriyor. Ayrıca bu bilgileri bana verip başkasına vermemeside suçtur. Demek ki şirket adamına göre muamele yapıyor.

https://pbs.twimg.com/media/E_JuRMLX...jpg&name=small

---Socar polymer.....304.000 ton PP üretimi var. 1 milyar dolar
    ---CFS petrokimya...500.000 ton PP üretimi var, süper ötesi teşvikleri, vergi indirimleri var, inşaat grubunun işsizlik sorunu nu 3 yıl çözecek proje. 1.4 milyar dolar
    ---BYPORT........350.000 ton PP üretimi var. Ceyhanda tayseb bitişiğinde, arazi ve yatırım-vergi teşvikleri mevcut, iskelesi olacak proje. 800 milyon dolar.

Hiçbir kvt gidip en pahalı olana 100 milyon dolar vermez. Biz sapına kadar haklıyız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
    Maxi tüm dünyada b.k gibi pere var. venturesler bu pereyi çekmek için arz-satış(spac deniyor galiba) yarışına girmiş, tekfen venturesin 4 şirketi birden 2021 de arz-satış olmuş bunlar tesadüf değil. Venturesde kapıcının dediği rakamlar hep kafa karıştırmaya yönelik. 256 milyon tl satış, 106 milyon tl vergi vs. masraflar(%40 ı geçiyor abd de vergiler %40 mı) geriye 150 milyon tl kar diyor. Bilançoda venturesin içinde oldugu gruptaki genel yönetim gideri ne o zaman. 250 sat, 100 vergi öde üstüne birde 100 genel yönetim gideri yaz bize ne kaldı **....

6.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Ekteki özet konsolide finansal tablolar, 31 Aralık 2020 tarihli bağımsız denetimden geçmiş konsolide finansal
    tablolar ve ekli notları ile birlikte okunmalıdır. Ara dönem finansal sonuçları tek başına yıl sonu sonuçlarının bir
    göstergesi olmazlar.

MAXİ bilançoda yazan bu şeyden ne anlıyorsun, şirket zaten yol açmış kendine yıllık denetimli bilanço görülmeli....Sen, ben, hepimiz sapına kadar haklıyız ama herşeyin bir zamanı var....

---Kapıcı Cafer bana gönderdiği geçen yılki Ventures degerlemeleri için şapa oturdu, ona kalsa venturese yatan tüm para 41 milyon dolar ve şu anki deger 80 milyon dolar. Tüm kar 39 milyon yani ama sadece 4 iştirakdeki arz-satış karı kapıcıyı yalanlıyor. İlk yarıda elden çıkan şirketler haricinde mi 80 milyon dolar orası muaalla, Quanergy deki pay için ALRAİ ismini vermesi kapıcının işini dogru yapmadıgını gösteriyor. Ayrıca bu bilgileri bana verip başkasına vermemeside suçtur. Demek ki şirket adamına göre muamele yapıyor.

https://pbs.twimg.com/media/E_JuRMLX...jpg&name=small

---Socar polymer.....304.000 ton PP üretimi var. 1 milyar dolar
    ---CFS petrokimya...500.000 ton PP üretimi var, süper ötesi teşvikleri, vergi indirimleri var, inşaat grubunun işsizlik sorunu nu 3 yıl çözecek proje. 1.4 milyar dolar
    ---BYPORT........350.000 ton PP üretimi var. Ceyhanda tayseb bitişiğinde, arazi ve yatırım-vergi teşvikleri mevcut, iskelesi olacak proje. 800 milyon dolar.

Hiçbir kvt gidip en pahalı olana 100 milyon dolar vermez. Biz sapına kadar haklıyız.
    Ortak

Biz 100 Milyon dolar verdiğimizde borca da ortak olduk

Yazdım daha önce

Şirket hissedarı olarak “bu borç benden öncesinin “ diyemezsin

Yani biz bu şirkete 1.5 milyar üzerinden ortak olduk

Millet yarısına yapıyor yazmışsın

Ohaa! diyorum, göz göre göre yapılmaz bu kadar

7. KPMG turkiye hesabina yazdim , mutlaka goreceklerdir. Sosyal medyayi kullanan kisi bunu iletecektir . Biz uyarimizi yapalim , sikayetlerimizi bildirelim . Gerisi onlarin isi . Sene sonu denetimli bilancoda gorecez bakalim . Su yeniden degerleme mevzusu yapilmaz edilmez diyoruz ama ulkede bir enflasyon gercegi var , bunlara zorunluluk getirilmeli artik . Sirketler olmasi gereken degerin cok altinda fiyatlaniyor ozellikle biz gibi defter degerinin altinda fiyatlanan firmalar .

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Hektas ornegini verdim begenmedi Caglar Bey , biz insaat firmasiyiz dedi . Enka dolar bazli grafigini attim bari insaat olalim dedim . Isi alamayan o degil sonucta ama maillerimizi sikayetlerimizi iletmesi lazim . Bu rezillige biri dur demeli artik . Bir sirket kotu surecler gecirebilir, pandemi doneminde anladik isler durdu etti Yeni proje ihaleleri gecikti ancak oncesinde de sonrasinda da pandeminin sirket ozelinde herhangi bir somut gelisme yok . Madem bu kadar umrunuzda olmayacakti 200 Milyon lot , neden halka actiniz haysiyeti olmayan seref yoksunlari. Madem oyle umrunuzda degiliz kottan cikaririsin toplayip malini . Aksi taktirde sizleri her ortamda her platformda hirsiz oldugunuzu Butun sektore duyurmayan adam degildir . Bugun ust kademelerde muhendis degilim ama bi gun elime duseceginiz gunler de gelecektir bu sirketle hesabim bu kagidi satsam da bitmez . Hele Haci murat seninle colugun cocugundan ciksin bak onlarin gunahi ne diyecekler burada ama ciksin boyle hirsiz bi baban varsa milletin canini yaktiysa colugundan cocugundan ciksin .
    Ortak

Beceriksizlik ve kötü niyet farklı

Beceriksiz yöneticiyi gönderirsin biter

Burada başka bir şey var

SOCAR Polymer

Toren

Gaz depolama

Birisi erkek gibi çıkıp anlatsa gam yemeyeceğim

Pandorra kış uykusunda

Sayfa 121/782 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri