Sayfa 384/783 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon
Arama sonucu : 6263 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    Hepsi alt alta yazıldığında gün sonunda eşitleniyor.
    Sen 25 den 1000 lot aldın, sana birisi 25 den 1000 lot sattı +25.000 -25.000
    sen 26 dan başkasına 1000 lot sattın, başkası da senden 26 dan aldı -26.000 +26.000
    -1000 +1000 sıfır

ekran görüntüsü koydum, örnek ile açıkladım, bu konuda daha fazla mesaj yazmayacağım.
    Yahu aga madem öyle para girişi vardı o gün diye nasıl söylebiliyorsun ozman tamam benim uygulama yanlış gösterdi 13 milyon çıkış yoktuda sen nasıl giriş var dedin demekki girişte yok bu yazdığına göre borsada alış satışlar aynı gün gerçekleşmiyor ki sonuçta 2 güne geçiyor takas yani bugün alınan yarın satılabilir her gün eşit olacak diye bi durum yok benim bildiğim bu yanlışım varsada öğrenirim

2.  Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    Yahu aga madem öyle para girişi vardı o gün diye nasıl söylebiliyorsun ozman tamam benim uygulama yanlış gösterdi 13 milyon çıkış yoktuda sen nasıl giriş var dedin demekki girişte yok bu yazdığına göre borsada alış satışlar aynı gün gerçekleşmiyor ki sonuçta 2 güne geçiyor takas yani bugün alınan yarın satılabilir her gün eşit olacak diye bi durum yok benim bildiğim bu yanlışım varsada öğrenirim
    para girişi dediğimiz ilk 5 kurum. ilk 5 kurum işlemlerinde para girişi vardı. tüm işlemlere bakarsan eşit, ama ilk 5 kuruma bakarsan para girişi ya da para çıkışı dersin.ekran görüntüsü de koydum.

para girişi demek en çok hacim yapan 5 kurum alıcı tarafında demek, para çıkışı demek ilk 5 kurum satış ağırlıklı demek. giren çıkan bir şey yok hisseye.

tüm işlemler eşittir, para giriş çıkışı ise genel olarak ilk 5 kurum işlemlerine bakılarak söylenen bir şey.

o gün tahtada işlem yapan tüm kurumlara bakarsan alan satan lotla da TL ile de eşittir
    son

3.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    para girişi dediğimiz ilk 5 kurum. ilk 5 kurum işlemlerinde para girişi vardı. tüm işlemlere bakarsan eşit, ama ilk 5 kuruma bakarsan para girişi ya da para çıkışı dersin.ekran görüntüsü de koydum.

para girişi demek en çok hacim yapan 5 kurum alıcı tarafında demek, para çıkışı demek ilk 5 kurum satış ağırlıklı demek. giren çıkan bir şey yok hisseye.

tüm işlemler eşittir, para giriş çıkışı ise genel olarak ilk 5 kurum işlemlerine bakılarak söylenen bir şey.

o gün tahtada işlem yapan tüm kurumlara bakarsan alan satan lotla da TL ile de eşittir
    son
    Eyvallah aga

4. 23,34 ü gösterip 25,70 kapattılar % 10 lük marj oldu.
    Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku

son
    Doğru söylüyorsun 13 milyon çıkış nasıl oluyor diye sabah beri bunu çıkarmak için hesap yapmaktan saçmalamışım dediklerin doğru ya uygulama o gün yanlış gösterdi yada gün içiyken baktık akşam bakmadım aklımda öyle kaldı uğraştırdım seni hakkını helal et

6. Sayın Şehzade eleştiriye açıkmısın.Kafadan aşağıdaki mesajı yazmayaydın keşke.

Tamam kardeş lot ile parayı ayırt edebildiğin gün tekrar konuşalım inşallah selametle🙋

7.  Alıntı Originally Posted by KIDEMLİ Yazıyı Oku
    Sayın Şehzade eleştiriye açıkmısın.Kafadan aşağıdaki mesajı yazmayaydın keşke.

Tamam kardeş lot ile parayı ayırt edebildiğin gün tekrar konuşalım inşallah selametle🙋
    Kendinden emin olmanın zararları işte daha doğrusu makineden emindim ben ama işte beşer şaşar bak bişey daha öğrenmiş oldum arkadaş baya uğraştı ama artık idare eder umarım 🙂

8.  Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    Doğru söylüyorsun 13 milyon çıkış nasıl oluyor diye sabah beri bunu çıkarmak için hesap yapmaktan saçmalamışım dediklerin doğru ya uygulama o gün yanlış gösterdi yada gün içiyken baktık akşam bakmadım aklımda öyle kaldı uğraştırdım seni hakkını helal et
    yok ne demek, netleştiyse sorun yok, birileri doğruyu yazacak ki diğerleri de doğruyu yaysın

Sayfa 384/783 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •