Sayfa 413/782 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by KIDEMLİ Yazıyı Oku
    İnsanlar neyi takip edeceğini senden öğrenecek değil, donunu alacağını düşünüyorsan kafanı kullanıp satacaktın, bilançodan önce.
    Kendi çapında konuş.
    Sana capinda basarilar , iyi seyirler

Arkadaşlar birbirinizi germeyin.. Sakin.. Atışmayla bir yere varamazsınız.. Hepiniz haklısınız ama yatırım olayı kişiye ve güce özel.. Birimiz göbeğini kaşırken diğerinin uykuları kaçar.. Lütfen sakin, saygılar.

3. https://twitter.com/dtekocu/status/1...549964295?s=21

Alin patronlarin kizlari ve Ceo Twitterlari buraya yazin eger bir itiraziniz varsa altina doseyin yorumlari

Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    https://twitter.com/dtekocu/status/1...549964295?s=21

Alin patronlarin kizlari ve Ceo Twitterlari buraya yazin eger bir itiraziniz varsa altina doseyin yorumlari
    Maliyetim 22,76tl ve 2.000 lotum var. Bağlı param küçük ama yine de destek verilmeli bu tür şikayetlere. 1sn' lik iş.

Birkaç haftalık hissedar olduğum için enflasyon zararım da şişmeden maliyetime gelir ve çıkarım inşallah.

Karar verin ve uygulayın. Neden gece başınızı yastığa koyunca uyuyamayacak kadar sıkıntı çekesiniz. Satın.
    CFS' de iptal oldu.
    Hisse 40 lira olsa ne yazar. Çok mu üzülürsünüz.
    Bu kadar güvenilmez bir şirkete neden ortak olasınız. Başka şirket mi yok.

Allah sabır versin.

Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bu haysiyetsizlere ucuza mal kaptirmak istemiyorum

Rusyanın swift' ten atılması (büyük oranda), ülkemizde ne kadar etki yaratır?

Tekfeni 21-21,5 civarında satabilir miyim, bekleyeyim mi derken bu swift kararı geldi ve amiyane tabirle tutuştum.
    Tekfen' in kendisi veya Rusfen ve benzeri iştirakleri üzerinden Rusyada ne işi var diye araştırırken aşağıdaki haberi buldum. %4,7 demiş ama az değil mi? Eğer öyleyse nispeten iyi.

https://www.bloomberght.com/hangi-se...-var-2299714/3

İnşaat tarafında Türk firmalarından Enka İnşaat Rusya'da hem proje hem de kira gelirleri elde ediyor.

Şirketin iş portföyünün 4'te 1'i Rusya' da bulunuyor.

Tekfen'in de Rusya'da projeleri bulunuyor.

2022 yılının Mayıs ayında bitmesi beklenen Rusya projesinde Tekfen'in payı 207 milyon dolar civarında Şirketin toplam iş yükü içerisinde Rusya'nın payı yüzde 4,7.

Enka İnşaat konu ile ilgili KAP' a yaptığı açıklamada "Ukrayna'da herhangi bir yatırımımız bulunmamaktadır. Rusya'da inşaat ve gayrimenkul sektöründe bu aşamada iş süreçlerimizde herhangi bir aksama yaşanmamaktadır" notunu paylaştı.

Girişim Elektrik ise "Yaşanan jeopolitik ve diplomatik belirsizlikler nedeni ile tarafımızca yapılması gereken makine ve teçhizat yatırımları askıya alınmıştır." ifadelerini kullandı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
     Alıntı Originally Posted by KaaN- Yazıyı Oku
    Rusyanın swift' ten atılması (büyük oranda), ülkemizde ne kadar etki yaratır?

Tekfeni 21-21,5 civarında satabilir miyim, bekleyeyim mi derken bu swift kararı geldi ve amiyane tabirle tutuştum.
    Tekfen' in kendisi veya Rusfen ve benzeri iştirakleri üzerinden Rusyada ne işi var diye araştırırken aşağıdaki haberi buldum. %4,7 demiş ama az değil mi? Eğer öyleyse nispeten iyi.

https://www.bloomberght.com/hangi-se...-var-2299714/3

İnşaat tarafında Türk firmalarından Enka İnşaat Rusya'da hem proje hem de kira gelirleri elde ediyor.

Şirketin iş portföyünün 4'te 1'i Rusya' da bulunuyor.

Tekfen'in de Rusya'da projeleri bulunuyor.

2022 yılının Mayıs ayında bitmesi beklenen Rusya projesinde Tekfen'in payı 207 milyon dolar civarında Şirketin toplam iş yükü içerisinde Rusya'nın payı yüzde 4,7.

Enka İnşaat konu ile ilgili KAP' a yaptığı açıklamada "Ukrayna'da herhangi bir yatırımımız bulunmamaktadır. Rusya'da inşaat ve gayrimenkul sektöründe bu aşamada iş süreçlerimizde herhangi bir aksama yaşanmamaktadır" notunu paylaştı.

Girişim Elektrik ise "Yaşanan jeopolitik ve diplomatik belirsizlikler nedeni ile tarafımızca yapılması gereken makine ve teçhizat yatırımları askıya alınmıştır." ifadelerini kullandı.
    Normalde hiçbir etkisi olmaz bana göre. Zaten gazprom bankasına hiçbir yaptırım yapılmadı, onu kullanırsınız olur biter. Swift yaptırımının en ufak bir etkisi olmaz yani. Ama rusya ekonomik olarak güçsüzleşeceği ve küçüleceği için gelecekte iş almak zorlaşır, vs ama zaten bu bilançolara bakarsak, lütfen daha da iş almayalım diyodur herkes.

Altın yumurtlayan tavuk toros gübreye focuslanmak lazım mümkün olduğu kadar. Bu rusya'da ki karın ağrısı işlerden de ufak ufak sıyrılmak en doğrusu olucak gibi.

Bana göre etkisi olmaz derken normal iş akışına etkisi olmaz diyorum. Borsaya etkisi olur muhtemelen. Biz de ki yatırımcı korkak ve ota boka stop/loss yapan bir tayfa olduğu için, yine ensesine vurur verdiği malları alttan toplar tahtacı. Sonra işine gelince yukarı sürer.

Ayrıca yarın vade sonu. Ve dediğim gibi, bu vade de birileri sıkıştı viop da. Salı gününden itibaren daha sağlıklı fiyatlar oluşur diye düşünüyorum...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

8.  Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Normalde hiçbir etkisi olmaz bana göre. Zaten gazprom bankasına hiçbir yaptırım yapılmadı, onu kullanırsınız olur biter. Swift yaptırımının en ufak bir etkisi olmaz yani. Ama rusya ekonomik olarak güçsüzleşeceği ve küçüleceği için gelecekte iş almak zorlaşır, vs ama zaten bu bilançolara bakarsak, lütfen daha da iş almayalım diyodur herkes.

Altın yumurtlayan tavuk toros gübreye focuslanmak lazım mümkün olduğu kadar. Bu rusya'da ki karın ağrısı işlerden de ufak ufak sıyrılmak en doğrusu olucak gibi.

Bana göre etkisi olmaz derken normal iş akışına etkisi olmaz diyorum. Borsaya etkisi olur muhtemelen. Biz de ki yatırımcı korkak ve ota boka stop/loss yapan bir tayfa olduğu için, yine ensesine vurur verdiği malları alttan toplar tahtacı. Sonra işine gelince yukarı sürer.

Ayrıca yarın vade sonu. Ve dediğim gibi, bu vade de birileri sıkıştı viop da. Salı gününden itibaren daha sağlıklı fiyatlar oluşur diye düşünüyorum...
    Ortaklar

Sabah bunu gordum

https://www.reuters.com/business/ene...eft-2022-02-27

Bu TEKFEN’ in aldigi is sanirim

Acaba bunun icin mi zarar yazdilar

Pandorra’ nin artik Bir aciklama yapmasi gerek

Seffaflik tavan yapmis durumda

Sayfa 413/782 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız