Sayfa 469/781 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon
Arama sonucu : 6247 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Burada bana laf yetistirenler simdi Hadi konusun , biz 3 senedir neler yasadik da keyfimizden mi kotuluyoruz . Bi ozur dileyin en azindan , sacma sapan konusup asap bozmasini biliyordunuz. Hirsiz diyoruz bu sirket iste , alin size hirsiz firmanin hirsiz bilancosu
    Ohaa be

Nasıl bir inşaat şirketi bu

Zarar yaza yaza bitiremedi

Kağıdın son hafta düşüşte olması rastlantıymış anlaşıldı

Genel kurulda “ bu kağıt sızdırmaz” diye ahkam kesenlere lanet olsun…

Pandorra’ da bitmiştir benim için 12 ayda 2 eliyle bir tekfen’ i doğrulatmadı

Keşke sataymışık biz de

Bu enflasyon farkiyla.Bu kadar yuksek kar yazan sirketleride goz onunde bulundurursak...Bu hisseyi pis cezalandirir yatirimci.Umarim tekrar 15 leri gormeyiz.
    2023 sonu Bist 8000?

3. Fiyat konusmak bu kagitla alakali yanlis , isterlerse 10 yaparlar isterlerse 100 . Oyle adi karaktersiz bi yonetim ki herkese lanet ettirip sattirip insaattan zarari bi anda alir sonra ne yaptim dersin . O yuzden fiyat konusmuyorum, bu sirketin yonetimi daha 1 ay once dedi sizinti yok diye , gk da milletin gozunun icine baka baka yalan soylediler

4. Bu durum yine sızdırıldı. Uyusun da büyüsün yetkili merciler. Tabi aşındırılmayan ne kaldı ki? Bari içeriden bilgi sızdırmak suç olmaktan çıksın. Zaten kimsenin iplediği yok. Bu saatten sonra düşeceğini düştü. Yarın biraz daha çakarlar. Sonra çakılacak bir yeri kalmadığı için kendi haline bırakırlar.

İnsin alacak para yok.
    Çıksın satılacak noktaya daha çok.
    Bizim cezamız buymuş
    Ölecekle olacağa çare yokmuş.

tahta puşt olmuş ne çare
    paramız pul oldu bir kere
    İki kat yukarı çıksa da bu hisse
    İyi kağıt demesin kimse

Dertli Aşık Trendman

5. Benim zararim 65 tl olsa anca cikar !! Su enflasyon ortaminda . O yuzden ne hali varsa gorsun , yurtdisina santiyeye gidiorum her yatan maasin son kurusuna kadar almazsam serefsizim, batacaksan da bat ne halin varsa gor zamani gelince ske ske yukselteceksiniz oc lari

6. Alkolik olacağız bu mına koduklarım yüzünden..ne fırsatlar kaçtı ne desek boş mına sen koyasın..

7. Temettü yatmış gideyimde bi laptop alıp oyuna filme falan sarayım bari temettü emekliliğiymiş ölmeden toprağa gömdü bizi bu karaktersiz hisse yeminle hayattan soğudum

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Benim zararim 65 tl olsa anca cikar !! Su enflasyon ortaminda . O yuzden ne hali varsa gorsun , yurtdisina santiyeye gidiorum her yatan maasin son kurusuna kadar almazsam serefsizim, batacaksan da bat ne halin varsa gor zamani gelince ske ske yukselteceksiniz oc lari
    Hatnın büyüğünü böyle yaptık. Biz bu cümleleri kurduğumuzda bile Arçelikle aynı fiyattaydı. Israr edeceğimize Arçelik alsaydık, şimdi biz de biraz daha gebersin diye "Tekfen 3 Tl den buralara geldi daha ne istiyorsun" diyecektik. Şaka şak demezdik biz. O kadar da değil..

Bu kağıdın sahiplerinde utanma yok bunu çok pahalı öğrendik.

Sayfa 469/781 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •