Sayfa 471/781 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon
Arama sonucu : 6247 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

en azindan zarar aciklamadi

buda bir gelisme

#TKFEN 2022/3
    Satışlar:5,295 milyar
    Brüt Kar: 300 Milyon
    Esas faaliyet Karı: -177 milyon
    FAVÖK:91 milyon
    Net Dönem Karı:105 milyon
    F/K:14,58
    FD/FAVÖK:33,16
    PD/DD:1,02
    HBK:1,44

3. Bu şirkete bi büyük ortak lazım bu mallar paralarını alamıyor mafyayla falan anlaşın böyle iş yapılır mı lan kaç yıldır alacaklar duruyor cebinizdeki parayla iş yapıp şirketi boşaltıyorsunuz idareye söyledik zararımızı karşılayacak inşallah diye açıklama mı olur adi herifler sen alacağını almadan ne diye ek işleri yaptın ozman bu nasıl sözleşme hadi eskiden olsa USD olarak alacak var sorun değil deriz Amerika'da bile enflasyon olmuş yüzde 10 bu nasıl saçmalık patron şirketine laf söylerdim kurumsallık derdik böyle kurumsallığa sokarım işi yapalım firma iyi desinler para gelirse gelir diye nam olsun diye iş mi yapılır nasılsa para ceplerinden çıkmıyor bu şirketin müdürlerinin alayı işverene çalışıyor hesapları incelenmesi lazım

4. Sayın maximetu'nun dediği bunlar para kaçırıyorlar yorumuna katılıyordum en azından parayı geç getirmek için elinden geleni yapıyorlar diye düşünüyordum artık öyle düşünmüyorum bunlar mal resmen mal kurt kocayınca itin köpeğin maskarası olurmuş lafının tezahürü var bu şirkette patronların dünya umrunda değil kızlar damatlar derken şirketin başıboş kalmış müdürlerin yönetim kurulunun eline e onlarda alıyor ballı ballı maaşları sknde mi şirket para kazanmamış adam alıyor maaşı alayının geçmişini skm

5. Geçmiş olsun arkadaşlar.

6. DOHOL e yaptıkları gibi BİST30 dan şutlamasalar bari ,yatırımcısına ikinci darbe olur

7.  Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    Bu şirkete bi büyük ortak lazım bu mallar paralarını alamıyor mafyayla falan anlaşın böyle iş yapılır mı lan kaç yıldır alacaklar duruyor cebinizdeki parayla iş yapıp şirketi boşaltıyorsunuz idareye söyledik zararımızı karşılayacak inşallah diye açıklama mı olur adi herifler sen alacağını almadan ne diye ek işleri yaptın ozman bu nasıl sözleşme hadi eskiden olsa USD olarak alacak var sorun değil deriz Amerika'da bile enflasyon olmuş yüzde 10 bu nasıl saçmalık patron şirketine laf söylerdim kurumsallık derdik böyle kurumsallığa sokarım işi yapalım firma iyi desinler para gelirse gelir diye nam olsun diye iş mi yapılır nasılsa para ceplerinden çıkmıyor bu şirketin müdürlerinin alayı işverene çalışıyor hesapları incelenmesi lazım
    Bu şirkete ciddiyet lazım

Ahlak lazım

Muhasebe bilgisi lazım

İş takip etmeyi bilmek lazım

Etik değerler lazım

KY ‘ ye saygı duygusu lazım

70 yasin altında YK lar lazım

Birbiriyle kavgalı olmayan ortaklar lazım

Kovulup, intikam için geri gelmeyen yöneticiler lazım

Kendisin şahsen yaptığı özel işler, danışmanlıklar İle çıkar çatışması doğurmayan yöneticiler lazım

Sorumlu olduğu tesislerin yerini ve kapsamını bilen CEO lazım

Olmazsa…böyle oluyor işte

8. bilançosu beklentinin epey aşağısında gelen enerjisa ve tekfeni cezalandırmışlar

Sayfa 471/781 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •