Sayfa 513/782 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Sn Maximetu, mal varlığı olarak tamamen katılıyorum çok ucuz daha evvel çok hesap yaptım buralarda hatırlarsanız bana göre hesaplar hala geçerli, ama karlılık sürdürülebilir olmadığında arka plan maalesef gölgede kalıyor yatırımcılar tercih etmiyor. Zaten dedim ya sonradan aldıklarımı değiştirdim yoksa yine hatırı sayılır miktar duruyor. İnsanın içi elvermiyor bunca bekledikten sonra. Ama her ne kadar bu aralar hareketlenmiş gözükse de yeni giriş yapılmaz buraya, alternatifler çok başka senetler daha kurumsal ve düzenli geliri olan, yurtdışı ucuz şirketler var demek istediğim.YTD

2.  Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Sn Maximetu, mal varlığı olarak tamamen katılıyorum çok ucuz daha evvel çok hesap yaptım buralarda hatırlarsanız bana göre hesaplar hala geçerli, ama karlılık sürdürülebilir olmadığında arka plan maalesef gölgede kalıyor yatırımcılar tercih etmiyor. Zaten dedim ya sonradan aldıklarımı değiştirdim yoksa yine hatırı sayılır miktar duruyor. İnsanın içi elvermiyor bunca bekledikten sonra. Ama her ne kadar bu aralar hareketlenmiş gözükse de yeni giriş yapılmaz buraya, alternatifler çok başka senetler daha kurumsal ve düzenli geliri olan, yurtdışı ucuz şirketler var demek istediğim.YTD
    Valla dediginiz dogru ancak mevcut zarari cikartmak icin bu haysiyetsizlere zararina mal satmamak icin alttan devam ediyorum . Hatta varantina da surekli hatiri sayilir bi rakam koyuyorum ki zarar bir an evvel ciksin gidelim ne halleri varsa gorsunler. Bana giren bekleyerek zor cikar cunku

3.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Daha evvel Murat Gigin de capital dergisine röpörtaj vermişti 5 yılda 50 milyar ciroya çıkacağız, farklı iş kollarında yatırım yapacağız,... falan filan. Muhtemelen capital dergisi bu tip reklamlar la şirketi parlatmak için para alıyor. Dediğiniz gibi tam utanmazlık pişkinlik. Tekfen inşaat da bir ara 68.likten 80.liğe düşmeyi başarı gibi gösteriyordu şimdi muhtemelen 100. lük le -120. lik arasına gelmişlerdir. Ama Pandora faaliyet yapmadan tebrikleri toplamaya başlamış, tam kaşar bunlar.

4. Mal alan grup çıkıyor kağıttan yavaş yavaş. 23 üstü mal vermişler...

5. Yolcular geliyor gidiyor, ister bir gün kalsınlar ister 30 gün fark etmiyor artık, biz hancı olduk maalesef.

6. Twitter ufurukculerinin hepsi kayboldu , yine biz bize kaldik . Cemal Bey , balikci, veysel karani, goca yoruk , necip duranoglu , bokfen ve diger tekfenzedeler . Demirbas olduk

7. Gerçekten bu tam bir trader grubuydu. Ürkütmeden usul usul o kadar güzel 2 posta mal vermişler ki..
    2 defa 24 yaptılar ama 30 aşağı 30 yukarı gidiyor izlenimi verdiler. Şimdi dokunmaya kalktın mı basıyorlar aşağı

Sayfa 513/782 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •