Sayfa 518/782 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Kagidin hareketlerine bakmak yerine patronlarin ve ceo nun basiretsizligini yuzune vurup onlari baski altina alirsak yapilmasi gereken icraatler konusunda sirketi daha aktif olmaya zorlariz. Yoksa Su ortamda bi beklentisi hikayesi olmayan kagitta boyle git gellerle tahtaci vurur gider parayi . Twitter da falan o kadar cahil var ki kazanirken cizgiler havada ucusuo eksi olunca kimse yok . Bu kadar cahil yatirimci varken daha cok soyar bizi bu iblisler , o yuzden burada yazmak yerine patronlara Ceo lara yk uyelerine her gun 2 doz mail atiyorum , attiriyorum. Sahipsiz olmadigini bilsinler sirketin

2.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Kagidin hareketlerine bakmak yerine patronlarin ve ceo nun basiretsizligini yuzune vurup onlari baski altina alirsak yapilmasi gereken icraatler konusunda sirketi daha aktif olmaya zorlariz. Yoksa Su ortamda bi beklentisi hikayesi olmayan kagitta boyle git gellerle tahtaci vurur gider parayi . Twitter da falan o kadar cahil var ki kazanirken cizgiler havada ucusuo eksi olunca kimse yok . Bu kadar cahil yatirimci varken daha cok soyar bizi bu iblisler , o yuzden burada yazmak yerine patronlara Ceo lara yk uyelerine her gun 2 doz mail atiyorum , attiriyorum. Sahipsiz olmadigini bilsinler sirketin
    Bende çok mail attım bir kere dönüş yapan olmasdı. İnsan olan en azından gurur yapar kendisine yapılan hakaretlere karşılık verir. Tabi ki bizim bildiğimiz manada insan varsa muhatap

3. Maillere devam et ortak , 3-4 sayfa geride mail adresleri var . Mailler goruluyor biliyorum , cekinmeyin yazin bikmadan usanmadan . Pandir denen 31. Hikaye yazacakti bakalim , nasil hikaye yazacak hizlandiririz en azindan

4. Diger kagitlar mesela Thy 10 liradan 55 e cikti da dusuyor , bizimki sanki Gecmis 3 senede cok artmis gibi dususlerde yine basrolde. Zaten kelepir daha da kelepir oluyor . Son 10-15 gun Endekse gore bir nebze iyi ama hala ayni Rezil firma hala ayni Rezil yoneticiler basta

5.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Diger kagitlar mesela Thy 10 liradan 55 e cikti da dusuyor , bizimki sanki Gecmis 3 senede cok artmis gibi dususlerde yine basrolde. Zaten kelepir daha da kelepir oluyor . Son 10-15 gun Endekse gore bir nebze iyi ama hala ayni Rezil firma hala ayni Rezil yoneticiler basta
    Aynen katiliyorum

6. Haftalıkta son dibi 18 lere inerek yaptığımızı düşünüyorum patron spek istediğini yapsın artık düşüş trendi bitmiştir 3 sene yükselsin de 3 senedir süründüğümüz günlerin sefasını sürelim al-satçıları ilgilendirmiyor bu yazdıklarım cefakarlar için 😂

YTD!!

7. https://www.toros.com.tr/documents/f...k/index.html#6

Sirket hakkinda tarihsel bilgilere ulasmak isteyenler icin bulunmaz bir nimet !! Ozellikle 200. Sayfadan itibaren almanyada alinan sirket ile ilgili yazilari kacirmayin. Size bazi seyler hakkinda ipucu verecektir

8. Süzme operasyon çocukları. Bu kadar asansör yapılmaz BIST 30 hisssi

Sayfa 518/782 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •