Sayfa 520/781 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon
Arama sonucu : 6247 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Su beladan kurtulursam elbet bir gun ( Imkansiz Ama umut iste ) gidecem Kucuk kagitlara gozu kapali basacam . 7 nisandan 15 tl den radarima gelen smart gunes enerjileri 25 tl oldu 3 ayda . Daha da ucar gider . Bu gibi Egser , tire , uluun gibi gozdelerimi bu seref yoksunu hirsizlar yuzunden kacirdim . Gerek yok kar zarar edio mu hikayesi olsun trendi olsun Kucuk kagit her zaman bi sekilde kotu gitse de en kotu spek girio kaldirio . Bu seref yoksunlarinin sirketinde degil artiya cikmak , duzlugun kenarina bile gelemedim . 3 dolar ustunden aldigim kagitlari da 1.25 dolara vermek bi de enflasyon etkisini dusununce dolarda nerdeyse 1/3 u . Cikmaz bu zarar buralardan , ciksa da kacanlari vs dusununce bana Oyle boyle gecirmediler . Gidip hepsinin suratlarina tukurmek istiyorum genel kurulda ama nezaret falan cekemem avukat vs . Oyle boyle mailler yazmadim hirsizlara, keske dava etseler . Bana o kadar sey yazilsa alay edilinse insan icine cikmaya utanirim bunlar Gercekten insan degil artik hepsi profesyonel hirsiz olmus ne desen bos yani , insan biraz utanir sikilir kosele olmus hepsinin suratlari

Organize olacaksanız tahtada olacaksınız mahkeme kapılarında değil.. 5-6bin kişide bu hisse varsa herkes 50-100 lot gücü yeten 1000 lot 1000 lot çok ufak olanlar 20 lot 30 lot toplasın bakalım ben o tahta yapıcıyı robotunu göreyim.. Bu tür tahtalar 100.000 lot alıp yatıp beklemeye gelmez.. Çemberin daraldığını patrona tahta yapıcıya tek kanıtlayacağınız yer tahta.. Mesela ben yarında alacağım bayramdan sonraki ilk günde.. Yoksa brezilya dizisi gibi konuşur durursunuz.. Sallıyorum üç sene sonra tahta çok yükselince kimse bana ben bağırdım çağırdım yükseldi demesin.. Ama bilin tahtada toplayıp çemberi daraltan beyaz pelerinliler var.

3. 200 Milyon lot var piyasada , tahtayi sallayacak gucum olsa buralarda olmazdim Alidelta , alir toplar bu seref yoksunlarini bu sirkete yaklastirmazdim , adi ustunde kucuk yatirimciyiz

Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    200 Milyon lot var piyasada , tahtayi sallayacak gucum olsa buralarda olmazdim Alidelta , alir toplar bu seref yoksunlarini bu sirkete yaklastirmazdim , adi ustunde kucuk yatirimciyiz
    Ben de onu diyorum.. Küçük büyük herkes daimi alıcı olmalı.. Piyasadaki lot toplanmaya başladığı zaman büyüklerin dikkatini çeker ve milyon lotçular tahtaya yaklaşır.. bu piyasa böyledir sinerji oluşmayan tahtaya hareket gelmez.. Bız bunu hektaşta yaşadık ve çok karlı çıktık.. Bu hisse sanki 2026 lara göz kırpıyor.. Anlıyorum para lazım bu gece lazım deniyor ama zamanı değil.. halbuki millet twitterda burada yırtınıyor ama boş.. tahta sahibi devamlı alıcılar çoğalınca her zaman panikler.. Tecrübe ile sabit.

5.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Ben de onu diyorum.. Küçük büyük herkes daimi alıcı olmalı.. Piyasadaki lot toplanmaya başladığı zaman büyüklerin dikkatini çeker ve milyon lotçular tahtaya yaklaşır.. bu piyasa böyledir sinerji oluşmayan tahtaya hareket gelmez.. Bız bunu hektaşta yaşadık ve çok karlı çıktık.. Bu hisse sanki 2026 lara göz kırpıyor.. Anlıyorum para lazım bu gece lazım deniyor ama zamanı değil.. halbuki millet twitterda burada yırtınıyor ama boş.. tahta sahibi devamlı alıcılar çoğalınca her zaman panikler.. Tecrübe ile sabit.
    Ne kadar süredir tekfen tahtası takip ediyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    Ne kadar süredir tekfen tahtası takip ediyorsunuz?
    İki senedir topluyorum .. Ortalamam 16.57

7.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Alidelta , Bu sirkette Gercekten yatirimci olan 20 tane adam var Ky olarak , 3 senedir sosyal medya buralar vs tekfen camiasina yakinim .Hadi diyelim gunlukculeri de kat , 250 kisi olsun . Bizim ayda alacagimiz lotlarla bu kagit kalkmaz , sinirsiz paraya sahip olan adamin Borsada ne isi var . Ayda 10 bin lot olacak olsam mesela ne isim var burada gider Miami de latinlerle ezerim bu kagidi yabanci fonlar gelmeden kimse kaldirmaz , onu getirmek icin de piyasayi ikna lazim onu da bu yoneticiler yapmaz . Oyle bi yaziyorsun ki sanki kucuk bir tahta da biz aldikca alalim sonra sinerji olussun benim cevremde evini vs satmis etmis yakin arkadaslarimda 100 bin lot var zaten aldirdik adamlarin yuzune bakamiorum simdi . Varsa zengin cevren toplat

8.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    İki senedir topluyorum .. Ortalamam 16.57
    Hayırlısı olsun tahtayla ilgisi yok tabi bunun.tahtacı efsanedir 3 senedir takipteyim ben böyle şrfsiz görmedim çok akıllı hele robotlar algoritmalar desen başka hissede bulamazsın ama siz yinede deneyin tabi 5 10 bin lot toplansa bi şaşırır mal elimden gidiyor diye heycan yapabilir .

Sayfa 520/781 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •