Sayfa 521/782 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Arkadaşlar,

Kırıkkale de Tüpraş'tan 26.4 milyon dolarlık ilave ufak bir iş daha alınmış.

2. Cekirdek parasi KAP bile atmaya degmez yuzde 10 kar biraksa 16 ay biraksa . Tekfen towerdaki moruklarin maasi cikar , doymazlar onlar 1 senelik bunak zekoya ve benzerlerine odenen maaslar israftir ziyandir

3. 20 civarından alınıp 40 civarına satılır mı bu kağıt. Görüntü nefis..

4. Patronlar serefli olursa Evet !! Haysiyetiz olduklari icin hepsi bu soru havada kalir ne yazik ki . Boyle adi , hirsiz , haysiyetsiz yoneticiler ve patron gormedim ben hayatimda . Bayramlari zehir olsun oc larinin

Tüm hissedarların Kurban Bayramı kutlu olsun

6.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Tüm hissedarların Kurban Bayramı kutlu olsun
    Amin ortak

Sessizliğe bakılırsa yönetim kurulu hep beraber tatile gitmiş

6 aylık sonuçlar hazır olmadığı için spek aşağıdaki fotoğrafı sızdırmış

Tekfen vakfının ise “Bilgi sızdırma” isimli kitabın Sponsoru olmaya karar verdiği duyulmuş

Bayram eğlencesi aşağıda resim hangi YK üyelerine ait ?

7.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Organize olacaksanız tahtada olacaksınız mahkeme kapılarında değil.. 5-6bin kişide bu hisse varsa herkes 50-100 lot gücü yeten 1000 lot 1000 lot çok ufak olanlar 20 lot 30 lot toplasın bakalım ben o tahta yapıcıyı robotunu göreyim.. Bu tür tahtalar 100.000 lot alıp yatıp beklemeye gelmez.. Çemberin daraldığını patrona tahta yapıcıya tek kanıtlayacağınız yer tahta.. Mesela ben yarında alacağım bayramdan sonraki ilk günde.. Yoksa brezilya dizisi gibi konuşur durursunuz.. Sallıyorum üç sene sonra tahta çok yükselince kimse bana ben bağırdım çağırdım yükseldi demesin.. Ama bilin tahtada toplayıp çemberi daraltan beyaz pelerinliler var.
    Üç ahfat filan öncesinde x lot Gesan vardı, satıp bunu aldım. Gesan 2 ye katladı, şekil ortada.
    Bu işte patronların parmağı var. Aslında söylediklerinizde haklısınız.
    20 kişi 3er bin lot alsa 60 bin lot hiç de fena değil. Tıpış tıpış gider artık.
    YTD

8.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Üç ahfat filan öncesinde x lot Gesan vardı, satıp bunu aldım. Gesan 2 ye katladı, şekil ortada.
    Bu işte patronların parmağı var. Aslında söylediklerinizde haklısınız.
    20 kişi 3er bin lot alsa 60 bin lot hiç de fena değil. Tıpış tıpış gider artık.
    YTD

Adamlarin stratejisi baska, robot falan hafif kalir

Bugun yatirimci liskilerine telefon edin bakalim Kim acacak ?

Duyduklarim dogru ise hafta sonuna kadar Tatil
    Etmisler

Eger dogru ise, zikkim olsun

Sanki sirket karli, calismaya ihtiyac yokmus gibi

Sanki yurt disi calismiyor ve takip Edecek proje Yok gibi

Sanki umudu kesmisler gibi

Millet imamoglu’ nu elestirirken pandorra yi ne yapmak lazim sizin insafiniza birakiyorum.

Sayfa 521/782 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •